Истината за мъжете, които се крият зад нощта
Много жени са попадали в тази въртележка
Тъкмо е приключил любимият ти сериал, облякла си пижамата и си навила алармата. Приготвяш се за сън, дори вече се успиваш, блажено отпусната след стресовия ден в офиса. Тогава чуваш познатия звук: "Тук?". Той пише, а часът отдавна е след 23:00. Кой е този мъж? Какво иска? И как да го разкараме (ако наистина искаме)?
Това обаче не е един тип мъж. Това са категорията на старите гаджета, мъжете, с които си била един път, а след това не са появили с месеци. Или онзи, който толкова много харесваше, но се оказа женен. Мъже, които не дават нищо, а само искат: секс, среща, нещо набързо. Мъже, които се крият зад нощта, за да кажат това, което искат – само по тъмно, пише iwoman.bg.
Много жени са попадали в тази въртележка. На другата сутрин са се будили рано и са звънели на своите най-добри приятелки, за да им кажат: "Познай кой ми писа снощи"? Да, приятелките винаги познават кой точно е бил и започват да правят анализ - всичко, което е минало, всичко, което не е станало и дали въобще е трябвало да пишете заветното "Да". Не, не е трябвало.
Мъжете, които пишат след 23:00 часа, обикновено не искат нищо повече от това, заради което предишният път сте била наранена. Те са предлагали само рутинни неща и то тайно или за кратко, или без ангажимент. Неща, които не искате и неща, които не ви правят щастлива. Неща, от които сте успели да избягате. А сега, когато жените или приятелките им са за заспали (или излезли на събиране с техните приятелки), тези мъже са се сетили за вас.
Разбира се, има емоции, които не могат да бъдат спрени. Както и такива, които със сигурност трябва да бъдат тотално превъзмогнати. Този тип мъже със сигурност вредят. Те са като гаден грип, който атакува вечер, след като си се прибрала от работа. И те държи будна по цяла нощ. Будна заради много въпроси: ако му отговоря; ако този път напише нещо различно; ако ме иска за сериозна връзка; ако се е разделил с нея. Въпроси, които със сигурност няма да са във ваша полза, и отговори, които не искате да чуете.
Затова отговорете с "Не". Не пишете. Не се обаждайте. Не се виждайте. Не продължавайте там, където сте спрели. Защото рано или късно вие и само вие ще бъдете отново наранена. Отново изоставена и отново тази, която поглежда своя телефон и чака някой да й пише. Някой, когото със сигурност не трябва да допускате в живота си отново.
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
