Програмите за рехабилитация на джихадисти - пълна трагедия!
Атентаторът от Лондон Усман Хан е лежал в затвора за...тероризъм
Вчерашният убиец от Лондон Бридж се казва Усман Хан (не, не е рус, сионеок, крайнодесен британец, неудачник в любовта, извинявай, Капке), и е бил в затвора за ТЕРОРИЗЪМ, след доказани връзки с ислямски терористи и предишен опит за терористичен акт.
Излежал е присъдата си от 6 години и след излизане от затвора е участвал в програма за рехабилитация на терористи.
Вчера е заклал мъж и жена, още трима са в болница, един в много тежко състояние.
Терор в Лондон: Мъж с фалшив шахидски пояс наръга петима на Лондон бридж
По сведения на полицията, вчерашният атентатор в Хага също е по-темпераментен представител на религията на мира.
Така като гледам, програмите за рехабилитация на джихадисти работят перфектно, жалко, че дават обратния резултат.
В контекста на вчерашните терористични действия, апелът на либералните интелектуалци, Европа да си прибере западните бойци на Ислямска Държава, за да не бъдат ликвидирани от Асад, и да ги включи в рехабилитационни програми, ми изглежда още по-приемлив и разумен.
*Материалът е по коментар на Ирина ЗИКИДИС
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Не са само либералните, а и консервативните, центристките християндемократи, а и зелено червените талибани.
Конкретно "източноправославните" евроатлантици повикаха главатарите да ги организират и обучават в правец.
Ама на никой не му пука !
Кара си опиома от Азия и Афганистан за Европа и им праща хапчета !
Цяла Даеш е на Български хапове !
От Боко и дружина !
Цяла Европа знае за Боко и хероина !