Програмите за рехабилитация на джихадисти - пълна трагедия!
Атентаторът от Лондон Усман Хан е лежал в затвора за...тероризъм
Вчерашният убиец от Лондон Бридж се казва Усман Хан (не, не е рус, сионеок, крайнодесен британец, неудачник в любовта, извинявай, Капке), и е бил в затвора за ТЕРОРИЗЪМ, след доказани връзки с ислямски терористи и предишен опит за терористичен акт.
Излежал е присъдата си от 6 години и след излизане от затвора е участвал в програма за рехабилитация на терористи.
Вчера е заклал мъж и жена, още трима са в болница, един в много тежко състояние.
Терор в Лондон: Мъж с фалшив шахидски пояс наръга петима на Лондон бридж
По сведения на полицията, вчерашният атентатор в Хага също е по-темпераментен представител на религията на мира.
Така като гледам, програмите за рехабилитация на джихадисти работят перфектно, жалко, че дават обратния резултат.
В контекста на вчерашните терористични действия, апелът на либералните интелектуалци, Европа да си прибере западните бойци на Ислямска Държава, за да не бъдат ликвидирани от Асад, и да ги включи в рехабилитационни програми, ми изглежда още по-приемлив и разумен.
*Материалът е по коментар на Ирина ЗИКИДИС
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Не са само либералните, а и консервативните, центристките християндемократи, а и зелено червените талибани.
Конкретно "източноправославните" евроатлантици повикаха главатарите да ги организират и обучават в правец.
Ама на никой не му пука !
Кара си опиома от Азия и Афганистан за Европа и им праща хапчета !
Цяла Даеш е на Български хапове !
От Боко и дружина !
Цяла Европа знае за Боко и хероина !