×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Програмите за рехабилитация на джихадисти - пълна трагедия!


Програмите за рехабилитация на джихадисти - пълна трагедия!
Усман Хан (на малката снимка) е излежал е присъдата си от 6 години и след излизане от затвора е участвал в програма за рехабилитация на терористи
30 Ноември 2019, Събота, 19:30 ч.
Автор: Флагман.бг

Атентаторът от Лондон Усман Хан е лежал в затвора за...тероризъм

Вчерашният убиец от Лондон Бридж се казва Усман Хан (не, не е рус, сионеок, крайнодесен британец, неудачник в любовта, извинявай, Капке), и е бил в затвора за ТЕРОРИЗЪМ, след доказани връзки с ислямски терористи и предишен опит за терористичен акт.

Излежал е присъдата си от 6 години и след излизане от затвора е участвал в програма за рехабилитация на терористи.
Вчера е заклал мъж и жена, още трима са в болница, един в много тежко състояние.

Терор в Лондон: Мъж с фалшив шахидски пояс наръга петима на Лондон бридж

По сведения на полицията, вчерашният атентатор в Хага също е по-темпераментен представител на религията на мира.

Така като гледам, програмите за рехабилитация на джихадисти работят перфектно, жалко, че дават обратния резултат. 

В контекста на вчерашните терористични действия, апелът на либералните интелектуалци, Европа да си прибере западните бойци на Ислямска Държава, за да не бъдат ликвидирани от Асад, и да ги включи в рехабилитационни програми, ми изглежда още по-приемлив и разумен.

*Материалът е по коментар на Ирина ЗИКИДИС 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
Kоджакафалията
01.12.2019 12:04:50
1
3
Трябва да се запознаят рехабилитаторите ,с програмата на Австрииския ефреитор.Тази програма е проверена дава отлични резултати.Преминалите програмата никога не са навредили на никого повече.
9.
мислещ
01.12.2019 11:20:21
0
6
Рехабилитация на терористи ! Това само много тъп еврогей може да го измисли,все едно да убеждаваш в непринуден разговор педофил,че зрелите жени правят по-хубав секс от първокласничките. И в двата случая трябва да се отреже една от главите на индивида,за да няма проблеми !
8.
ХХ
01.12.2019 00:14:42
5
5
Аз си искам режим на Жужи Путлин.Когато бях офицер от КГБ, а после от ДС ние хич, ама хич, не бяхме терористи.А се борехме за най-хубавия строй.Сега вече хептен ги обърках-либерали, консерватори, християндемократи, центристи, зелени.Освен това много усилих бастуните и затова все по-често пиша разни щуротии.Не лъскайте толкова много, че ще станете кукувци като мене.
7.
ХХ
30.11.2019 21:03:48
1
4
@2
Не са само либералните, а и консервативните, центристките християндемократи, а и зелено червените талибани.
6.
ХХ
30.11.2019 21:01:00
1
8
А каква е религията на евроатлантическите християндемократи, включително и на бойко борисов, които всячески (политически, финансово, материално, военно) помагаха на ислямистките терористи в сирия?! Каква е религията на европейските медии, които ги провъзгласяваха за борци аа свобода и демокрация...
Конкретно "източноправославните" евроатлантици повикаха главатарите да ги организират и обучават в правец.
5.
хахаха, злато ти давам, който и да си
30.11.2019 20:41:02
1
8
(не, не е рус, сионеок, крайнодесен британец, неудачник в любовта, извинявай, Капке)
4.
_nib_
30.11.2019 20:30:42
0
22
Единствената рехабилитация е....отстраняване на зелката.Ако всичко ставаше само с бързо убеждаване на противника в това че не е прав.. ..нямаше да има войни.Но на кукловодите им е по-изгодно....финансово да има геноцид.
3.
Gocho от Вануату
30.11.2019 20:27:17
1
20
И Бойко БОрисоф е терорист и трафикант на дрога - доказано !
Ама на никой не му пука !
Кара си опиома от Азия и Афганистан за Европа и им праща хапчета !
Цяла Даеш е на Български хапове !
От Боко и дружина !
Цяла Европа знае за Боко и хероина !
2.
Наблюдател
30.11.2019 20:07:26
1
20
Евро либерални малоумщини! Ще берем горчиви плодове!
1.
Хм
30.11.2019 20:01:32
0
19
Явно само 9 грама в челото ще дадат положителен резултат, вместо да го храни Държавата известно време и след това отново да е на свобода за да убива невинни!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Софийският университет е единственият български ВУЗ, класиран в седем предметни области на Times Higher Education Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие В сигнал до Флагман.бг наш читател твърди, че колата е на общински съветник от Поморие „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви Днес се навършват десет месеца от трагичната смърт на 12-годишната Сияна Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Зелена светлина за енергийните ни проекти, над 59 млн. евро ще влязат в България Жечо Станков съобщи за одобрено европейско финансиране по трансгранични инициативи Да закриеш Замунда е като да извадиш захарна близалка от устата на дете Да закриеш Замунда е като да извадиш захарна близалка от устата на дете Архитектите на този виртуален рай отдавна флиртуват със законите по начин, който може да накара и най-толерантния юрист да получи нервен тик Румен Радев: Мой дълг е да вляза в парламента, после ще направя партия Румен Радев: Мой дълг е да вляза в парламента, после ще направя партия Искаха да остана президент и на следващите избори да си върнат властта, но българите казаха „не“ на този корупционен модел Брадърът Виктор Ангелов влезе в „Черешката на тортата“ и пак се влюби Брадърът Виктор Ангелов влезе в „Черешката на тортата“ и пак се влюби Меденруднишкият Ромео, който се прочу със сълзите и любовният триъгълник, който „забърка“ в „Биг Брадър“, пише стихове за новата си любима Крайморие се вдигна на събрание заради проблемите с тока и камионите Крайморие се вдигна на събрание заради проблемите с тока и камионите Над 80 жители поискаха реални мерки и контрол, създадоха инициативен комитет Елените без ток и вода месеци след потопа, собствениците протестират Елените без ток и вода месеци след потопа, собствениците протестират Хората отказват да плащат такси и настояват за среща със собствениците на земята във вилното селище Задават се масови съкращения на работници, над 800 карнобатлии губят работата си Задават се масови съкращения на работници, над 800 карнобатлии губят работата си Кметът Георги Димитров призна, че градът трудно ще понесе загубата на толкова много работни места
Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия Кая Калас обяви цел за въвеждане на новите мерки на 24 февруари с акцент върху морските услуги и енергийния сектор Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г.
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, как е? Завърши ли висшето?
- Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация.
- Браво! А по колко даваш доматитe?
Виц на деня Виц на деня - Защо закъсня с 30 минути?
- Красивите жени могат да закъсняват за среща!
- Така е, но ти защо закъсня?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори