Мисис Бургас 2019 откри най-голямото модно събитие на Сейшелите
Младата бизнес дама дефилира за селшейския дизайнер Мервин Цедрас
Отличената за най-красива омъжена бургазлийка за 2019г. Мариана Атертон е първата българка поканена да открие най-голямото модно събитие на Сейшелските острови Seychelles Fashion Week.
Младата бизнес дама дефилира за селшейския дизайнер Мервин Цедрас.
На седмицата на модата в екзотичната държава бяха представени колекции на дизайнери от Нигерия, Конго, Индиа, Катар, САЩ, Южна Африка, Украйна, Гвиана и други страни, а специален гост на събитието бе телевизионната водеща и модел Betinnah Tianah.
Наскоро хубавата бургазлийка бе отличена и с призовото второ място на световния конкурс за омъжени жени Мисис Планет 2019, в който се съревноваваше с представителки от четири континента.
Мисис Бургас 2019 развива успешен международен бизнес в сферата на туризма, членува в международни благотворителни организации, и много често се включва в различни социални кампании в помощ на деца в нужда.
Заради работата си Мариана Атертон често е специален гост на различни посланници и делегати в други държави и никога не пропуска да им разкаже за България и да ги покани да разгледат Бургас.
Емил Дечев защити Георги Кандев след твърдения за натиск срещу главния секретар на МВР
Бургас влезе в Европейския културен маршрут „Кирил и Методий“
В УМБАЛ Бургас ще изследват безплатно хора с наднормено тегло
Фентанилови "зомбита" се появиха в Пловдив (СНИМКИ)
Кметът Николай Димитров: Любен Каравелов оживява на фасадата на най-голямото училище в Несебър
Бургаска актриса е гадже на герой от „Мамник“
Мъж падна от автокран на строителен обект в Кранево
Иран сменя тактиката - рояци бързи лодки подкопават контрола в Ормузкия проток
САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група
Полицай е ранен при масово сбиване в Кюстендил
Алое вера подпомага храносмилането и контрола на холестерола
Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон
