×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Психолог: Борисов бе разкрепостен, а Тръмп - с протоколно сурова физиономия


Психолог: Борисов бе разкрепостен, а Тръмп - с протоколно сурова физиономия
Бойко Борисов и Доналд Тръмп
30 Ноември 2019, Събота, 15:42 ч.
Автор: Флагман.бг

Американският президент говори със сурова физиономия за добрите отношения между България и САЩ

Има недовършен жест в действията на Бойко Борисов да скъси бързо дистанцията с американския президент Доналд Тръмп. Въпреки това пред него стои човек, който обикновено играе роля и не се поддаде на действията на българския премиер. Това заяви психологът Росен Йорданов пред бТВ по повод изминалата визита на министър-председателя с американския президент в Белия дом.

По думите му Борисов се е сблъскал с културно и личностно различен човек. Освен това смята, че българският премиер често е спонтанен в жестовете си, докато американският държавен глава не е.

„Въпреки че Тръмп афишира, че е нестандартен и широкоскроен, това е образ, който важи за американската публика. Също така той често говори за близост, но го прави с леден тон”, допълни още Йорданов.

Психологът смята, че в действията на Борисов по време на срещата се забелязва разкрепостеност, докато Тръмп продължава да бъде в протоколен вид и се опитва да запази дипломатическите отношения.

Американският президент говори със сурова физиономия за добрите отношения между България и САЩ. Той е по-ангажиран с вътрешната сцена в страната, отколкото с външните отношения.


В категории: Политика


1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
Дълбоката Държава
30.11.2019 16:10:24
0
4
При ниските доходи и ниския социално-икономически статус хората не могат да се грижат дори за базисни неща като психичното развитие на детето си, проблемите с неговата емоционалност, развитието на неговите социални умения и това като лавина върви от семейството и стига до училището.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома
Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори