Фотошоп издънките на Андреа станаха хит в Канада
Канадски влогърски канал в Youtube публикува видео, сравняващо реалната визия на 10 инфлуенсъри
Певицата Андреа и много ретушираните й снимки в инстаграм са много актуална тема у нас през последните месеци, но очевидно славата й е достигнала до Канада. Канадски влогърски канал в Youtube публикува видео, сравняващо реалната визия на 10 инфлуенсъри с тази, която те показват в социалните мрежи.
Сред редицата популярни момичета и жени от цял свят, родната ни изпълнителка е на трето място, точно след прочутата Кайли Дженър. На видеото, което ви предлагаме, частта за Андреа е от 7-мата минута.
По- интересното е, че именно българка я е номинирала за подобна „престижна” класация, пише „Труд”. Виждах нейни снимки в онлайн пространството, но така и не разбирах коя е. Така че, благодаря ти”, обърна се водещата към момичето, предложило профила на Андреа. „Тя променя всичко по себе си-от лицето до тялото. Освен това на снимки, които видно са много фотошопирани, тя твърди, че е натурална и без грим. Ще бъде мразена за изкуствената си визия и фотошопа. Не я разбирам”, казва водещата.
5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
Джокович иска кратки мачове в тениса
Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София
Жегата уби три лъва в японска зоологическа градина
Бивш митничар стана директор на АДФИ
Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво
Асим Адемов: Само Петър Стоянов може да спре кандидата на Радев!
