×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте как арестуваха бияча на лекарите – по долни гащи и бос


Вижте как арестуваха бияча на лекарите – по долни гащи и бос
Издирваният се появи сам пред Окръжна болница и веднага бе проснат на земята от униформените
29 Ноември 2019, Петък, 14:47 ч.
Автор: Флагман.Бг

Агресивният пациент е бивш полицай, вилнял, защото не му дали да пуши в отделението

Бившият полицай Здравко Инджов беше задържан за проявената агресия срещу лекари и медсестри от столичната болница "Св. Анна", съобщи NOVA. След като вилнял около 4 часа през нощта в здравното заведение той избягал и е бил обявен за общодържавно издирване. Около обяд обаче 50-годишният мъж се появи сам пред Окръжна болница, при това само по къси гащета бос, въпреки студа.

Той обясни, че е бивш полицай и не е посягал на никого. Според него сестрите не му давали да пуши в отделението и заради това се скарали. Една от медсестрите се е свила сама в ъгъл на стаята, но без той да я е удрял.

Инджов е бил приет в Първо отделение на Клиниката по хирургия в болницата за планова операция. Според версията на ръководството на "Св. Анна" мъжът удрял, блъскал, душил и обиждал лекари и сестри. Размахвал и белезници и заплашвал с арест. Предварително е сложил на камерите гумени ръкавици, за да не може да го заснемат. Счупил и врата на клиниката. Удрял е главата на едната от лекарките в стената, твърдят още от лечебното заведение, пише Trafficnews.bg.

Ръководството на лечебното заведение категорично застава зад лекарите, работещи в болницата и вярва, че спрямо виновникът ще бъде приложена цялата сила на законите, се казва в официалното съобщение на болница "Св. Анна". Пострадалите медици освен физически травми са и в психически шок. Подадено е оплакване и тече разследване.


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Борисов: "Лукойл" има запаси до април Борисов: "Лукойл" има запаси до април 14/03/2026, Събота 13:00 0
Тервел ИЛИЕВ Горивото ще поскъпнат с над 30 % Горивото ще поскъпнат с над 30 % 14/03/2026, Събота 12:19 1
Флагман.БГ Порноактриса влезе в голямата политика Порноактриса влезе в голямата политика 14/03/2026, Събота 12:00 0
Флагман.БГ Мъж загина при пожар в къща в София Мъж загина при пожар в къща в София 14/03/2026, Събота 10:20 0
Иван КОЛЕВ 89% от левовете вече са изтеглени 89% от левовете вече са изтеглени 14/03/2026, Събота 10:00 0
11
Коментара по темата
11.
Чукито
01.12.2019 20:43:13
0
0
Да бяха го наебали.
10.
Брус Ли от меден рудник
30.11.2019 18:48:00
1
1
Хубав бял гъз ще го беме гъзъ ако го хванем със салито ще му прайм червени косми
9.
баси
30.11.2019 09:49:38
2
3
дебелогъзото ,мазно ченге, с пилешки мозък.
8.
Smith
29.11.2019 23:22:59
1
5
Гнусни поръчкови медии на властта настройват хората срещу лекарите, използвайки всяка трагедия за да трупат рейтинг и кликове. Заради това и такива уроди като тоя боклук си позволяват да удрят лекари, затова и след 10 години същите боклуци журналисти няма да има при кой да си заведат децата за лечение (те някой и деца нямат, ама и насраните им гъзове няма да има кой да погледне)
7.
....
29.11.2019 20:32:51
0
6
На този малоуник ще му надуя тъпата кратуна от шутове.
6.
колега
29.11.2019 18:43:27
1
10
Господин бившия полоцайчо го познавам лично.Тежък херойнов наркоман (макар и възрастен), психично болен комплексар!
5.
колега
29.11.2019 17:33:33
1
9
и какво толкова станало да човека малко объркал че не е на работа. щото там е така биеш колкото душа ни сака псуеш ругаеш изобщо всичко ти е позволено щом си полицаи
4.
Тъп милиционер
29.11.2019 16:42:13
1
10
Сменяй дилъра
3.
Полицай?
29.11.2019 16:20:38
6
14
Че кога полицаите са били корумпета, пияндета, простаци или пък нарушители на закона? Хахаааа
Моля ви, ако не бяха те, държавата ни щеше да е мафиотска и разграбена! Хахаааха!
2.
Велков
29.11.2019 15:47:55
12
19
Лекарите с грубо и арогантно отношение към пациенти, трябва да им се отнема правото да упражняват професията си. Има много лекари които са некомпетентни и с купени дипломи, не разбират от нищо и не лекуват пациентите. На съд и да не могат да работят повече тази професия.
1.
Сто
29.11.2019 14:54:51
1
24
Емчи чисти са му табаните за толкова ходене бос.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Поне 100 машини за вота имат нужда от подмяна на части Поне 100 машини за вота имат нужда от подмяна на части аранцията на едно устройство няма нищо общо с неговата работа, посочи говорителката на ЦИК Central Park Бургас събра стотици ученици на изложението „Избирам да уча в България”(СНИМКИ) Central Park Бургас събра стотици ученици на изложението „Избирам да уча в България”(СНИМКИ) Форумът дава директен достъп до 16 университета и десетки образователни програми, помага на бъдещите студенти да изберат ВУЗ след 12 клас Горивото ще поскъпнат с над 30 % Горивото ще поскъпнат с над 30 % Петролът стигна до 100 долара, не знаем до края на другата седмица може да мине и още нагоре, каза експерт Ако ще пътувате към Южното Черноморие, по-добре отложете плановете си! (СНИМКИ) Ако ще пътувате към Южното Черноморие, по-добре отложете плановете си! (СНИМКИ) Тапи от автомобили се образуват на няколко места, а движението е силно затруднено Бургас събра десетки ученици на шестото издание на Панаира на науката и технологиите Бургас събра десетки ученици на шестото издание на Панаира на науката и технологиите Млади изследователи експериментират с химия, физика, биология и 3D моделиране в интерактивно научно събитие Най-скъпото уиски в света празнува 100-годишен юбилей, бутилка от него струва 2.5 млн. евро Най-скъпото уиски в света празнува 100-годишен юбилей, бутилка от него струва 2.5 млн. евро То е носител на три световни рекорда Горивата в България стигнаха почти 1,50 евро за литър, задава ли се скок на цените на услугите Горивата в България стигнаха почти 1,50 евро за литър, задава ли се скок на цените на услугите Напрежението в Близкия изток вече влияе на световните пазари, като цената на суровия петрол се покачва, а ефектът постепенно достига и България Рокадите в МВР продължават: Пратиха Георги Илиев в управлението в Руен Рокадите в МВР продължават: Пратиха Георги Илиев в управлението в Руен Пращат досегашния началник Нури Нуриев в Несебър като разследващ полицай Не бързайте да прибирате зимните дрехи! На тази дата предстои тотален шок с времето, посрещаме пролетта със сняг! Не бързайте да прибирате зимните дрехи! На тази дата предстои тотален шок с времето, посрещаме пролетта със сняг! 16 март е последният от поредицата по-топли дни Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме Логично е да подкрепяме Републиканската партия на САЩ, каза той
Борисов: "Лукойл" има запаси до април Борисов: "Лукойл" има запаси до април "Има правителство, което се държи не като служебно, а като избрано като с пълно мозинство и си позволява поголовно да уволнява", смята лидерът на ГЕРБ Полицията разтури най-голямата автогонка - с над 100 коли Полицията разтури най-голямата автогонка - с над 100 коли Написани били 70 фиша за различни нарушения, докато тълпата се разотиде Експерт: Цените на бензина може да се регулират, но не и вълната от популизъм, която ни залива Експерт: Цените на бензина може да се регулират, но не и вълната от популизъм, която ни залива  ЦРУ в момента се въздържат, не са оптимисти, каза авторът на книгата „Нервният Ориент“ 12-годишно момиче почина след бой с връстничка 12-годишно момиче почина след бой с връстничка Инцидентът станал малко след слизане от училищен автобус край Атланта, семейството чака резултатите от аутопсията Иран отново отрече участие в изстрелването на ракета към Турция Иран отново отрече участие в изстрелването на ракета към Турция Заяви иранският посланик в Анкара Мохамад Хасан Хабиболазаде. Апелативният съд потвърди: Действията на „Слънчев бряг“ АД по казуса с имота в зона „Изток“ са законни Апелативният съд потвърди: Действията на „Слънчев бряг“ АД по казуса с имота в зона „Изток“ са законни Магистратите и от въззивната инстанция приемат, че действията по защита на собствеността на „Слънчев бряг“ АД са правилни Украйна спря добива на газ от газохранилищата Украйна спря добива на газ от газохранилищата На 11 март добива на газ от украинските газохранилища спря, а подземните газохранилища дори бяха попълнени Бащата на 6-годишния Ангел загуби и своя баща след трагедията Бащата на 6-годишния Ангел загуби и своя баща след трагедията Малкия ми Ангел го убиха в „Медикус Алфа“, а на моя татко Ангел не му издържа сърцето да поеме мъката Забравен в гараж „Мерцедес“ от 1956 г. шокира пазара с цена от 4,4 млн. евро Забравен в гараж „Мерцедес“ от 1956 г. шокира пазара с цена от 4,4 млн. евро Става въпрос за Mercedes‑Benz 300 SL - най-бързия сериен автомобил в света за времето си 15-кратен световен шампион е със сътресение на мозъка след падане в старт от Световната купа 15-кратен световен шампион е със сътресение на мозъка след падане в старт от Световната купа Йоханес Клаебо пропуска старта на 50 км в Холменколен след инцидент по време на спринта в Драмен
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори