×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ако намерите мъртва котка – занесете я във Второ РУП, полицаи търсят сериен убиец


Ако намерите мъртва котка – занесете я във Второ РУП, полицаи търсят сериен убиец
Това е едно от 30-те убити котенца в ж.к.Славейков. Търси се садистът, който очевидно си е поставил задачата да унищожи популацията на животинчетата
29 Ноември 2019, Петък, 14:18 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ, Снимка: Авторът

Телата на животинчетата са изпратени за аутопсия при специалисти в Стара Загора

Над 30 са мъртвите котки в бургаския ж.к.“Славейков“, които са открити от началото на тази седмица, научи Флагман.бг.

Преди няколко дни ви алармирахме, че има 10 трупа, днес те са тройно повече.

Очевидно е, че става въпрос за сериен убиец, който трови и изтезава мъркащите животинчета в комплекса.

Ужасяващо! Над 10 трупа на котки в бургаския ж.к. „Славейков“

Ако намерите мъртва котка, сложете я в полиетиленов чувал и предайте във Второ РУП Бургас, където е започнало разследване и се търси извършителят на зловещото деяние. Телата на животинчетата се изпращат за аутопсия в Стара Загора.

Установено е, че при някои от котенцата има следи от тежки наранявания, което навява на мисли, че те са изтезавани, за други било повече от очевидно, че са отровени.

Със сигурност не става въпрос за необуздани тийнейджъри, а за изключителен садист, който избива всички котки в ж.к.“Славейков“, научи Флагман.бг.

 


В категории: Бургас


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
63
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 1
63
Коментара по темата
63.
Кучета са!
02.12.2019 12:57:37
0
0
Глутница кучета убиха 2 котки в Славейков преди няколко дни посред нощите пред блок 30. Първо гониха и убиха едната, после видяха друга и тръгнаха и след нея и нея убиха. Да обиколят полицаите вечер да огледат за кучета в района!
62.
Били говедото
01.12.2019 22:53:56
0
2
Предлагам кой каквото и мъртво животно намери и има да го носи на там, има крематориум в районното и е безплатен!
61.
Slaveikovska mutra
01.12.2019 21:07:10
0
1
I bate petio jekov gi sajivqva xaxa
60.
Малкият Посерко 2.0
01.12.2019 14:00:21
63
53
Нека всички започнем да серем върху главата на лекето и да го заровим в дупка пълна с лайна и кренвирши,намираща се дълбоко в канала,там където лайната летят демократично!П.С.:лайна за винаги-ДЕМОКРАЦИЯЯЯЯ!
59.
РАЙЧЕТО POWER
01.12.2019 09:46:51
15
3
КАК НЕ ТЕ Е СРАМ БЕЕ. БАХТИ ИДИОТА. Ако някой вземе да ви изнасилва така би ли ви било хубаво. Котките са живи същества като нас , а тоя взел да убива.ХОДИ СЕ ЗАВРИ В КАЗАН.
58.
Пикчо
30.11.2019 15:05:15
117
108
Съгласен съм с ,,Нека светът бъде мой кенеф",трябва да серем на воля без решетките и вратите!
Трябва да има такова каквото има за засаждане на дървета,но да се казва ,,Нека да наторим София"!Родното клекало разрушава Еко системата ни!
57.
Нека светът бъде мой кенеф
30.11.2019 15:01:30
144
125
Според мен не е редно да строим толкова градски кенефи,а трябва да наторяваме почвата с нашите ,,минерали" и ,,скъпоценности".Трябва да бъдем Еко!Трябва да садим цветя в канализациите,защото там смърди зле,трябва да поливаме пода,за да е свеж!За това аз сера на пода вкъщи и после го взимам с найлон и го изнасям навън!А относно котките,те торят също,не трябва да ги убиваме,а трябва да им се прекланяме!Те са над Еко системата!
56.
Проблемна баба
30.11.2019 14:45:35
113
103
Знам само,че такова поведение е нормално за 3 града от 1 щат,нататък не знам какво е,но съм притеснена,че вагабонтите ще превземат света с изрязаните си гащи,тоалетната хартия и цигарите си!Бабооо,моля те,спри се,че ще се наложи да те занеса в приют за баби с психични отклонения!
55.
Проблемна баба
30.11.2019 14:42:23
135
123
Значи бабчо живее е Америка и там е нормално старците да са опасни.Те буквално там са гангстери-графити,мафия,всичко!Да те е страх от тях-особено от бабите,че кат захапят не пускат!И така моята баба се присъедини към това-буквално за да е по-интересно те мятат лайна и мръсна тоалетна хартия по чуждите дворове!Счупиха градския кенеф там!А бабите...ах,бабите те се събличат голи и тичат по улиците с електронни цигари и пистолети!Направо аз никога не посещавам баба си,защото ме е страх,но тя почна да ме тагва във фейсбук на своите снимки,където се гъзи!Моля ви,кажете какво да правя!
54.
Ехх...осраха я тая държава
30.11.2019 11:07:18
131
104
Бойко ще ни прегази с трактор,понеже метнах лайно на пода!
53.
Проблемна баба
30.11.2019 08:29:17
115
108
Имам проблем,баба ми се държи неадекватно.Знам,че е нормално всяка баба да носи блузи,дет им се виждат коремите и къси панталони,но баба ми си снима гъза и го качва!На рождения си ден си забучи цигара в гъза и се снима за фейса!Помогнете!
52.
Додо
30.11.2019 00:33:26
7
8
Жеков информатори няма ли да ти снесът някой с 1 г. И да го хванеш или обра реколтата и ся тихо тихо бизнесът върви и с котки се занимаваш да не вземе да се арестуваш сам
51.
мдааа
29.11.2019 23:03:29
6
19
не подкрепям избиването на котки, кучета, птици и какво ли още не. но тези които трепят котките са си прави. много станаха котките, навсякъде се напълни с бълхи. като се разгонят и се носят едни жални звуци, сякаш дете вие. отвратително е. коткарите също са прави, че не е този начина да се редуцират котките. проблема обаче идва точно от тях, защото с храненето им те им помагат и пречат на природата сама да определи колко да останат. отделно, че с храненето, котките спряха да гонят мишки и мазите се напълниха. аз лично съм виждал как мишката минава покрай котките, а те изобщо не й обръщат внимание, а чакат по терасите да им пуснат храна.
50.
Баба от селото Сърбогъзи
29.11.2019 22:00:02
92
84
Това,че живея в Сърбогъзи,не означава че ме сърби гъза!Така че тихо!И дечица,може да дойдете да ме навестите,няма да ви осера и да ви дърпам гъзовете,затуй че се гаврите със селото!А и имам лютеница,и баница, и клекало!
49.
Защо пък да се носи в РУП?
29.11.2019 21:16:34
1
20
Ако намеря мъртва котка мога да звънна на Второ РУП, но чак да им я нося няма да стане. А и си представям как отивам с мъртва котка и как 2ч няма да се намери някой да я получи. Умряло животно няма работа в РУП, то трябва да бъде предадено на специализирана лаборатория, в която да работят и ветеринарни лекари. Имаме ли такава в България? А в Бургас?
48.
Пепи
29.11.2019 20:37:23
2
10
До 46. Едра душицо кой ти каза че очаквам да сме едно щастливо и пълноценно общество?
47.
gggg
29.11.2019 19:38:52
7
23
да е жив и здрав,да се завърти и в Изгрев
46.
До всички
29.11.2019 19:23:00
27
19
Зли и гадни хора сте всички. Бездушни и жестоки. Искам да ви цитирам нещо и моля ви да се вслушате :
Човешкият прогрес не се измерва чрез индустрията , измерва се от стойността на живота.Стойността кокто има маловажния живот, живота без привилегии, това е което определя едно общество .
Стойността на живота на тези убити котки е стойността на нашето общество.
Няма как да очаквате да сме едно щастливо и пълноценно общество щом не цените живота на тези с по-малко шансове от вас.
Дребни душици.
45.
Фанта Бамбуча
29.11.2019 18:14:21
5
32
Обичам животните.
Но,не е нормалмо като седнеш на заведение да те обикалят котки!
Лелки и бабки който ги хранят,трябва да подлежат на солидни глоби.Пред някой входове е ужас!Хем хората не се къпят,отделно котките,абе нещо страшно!
44.
Пенчо
29.11.2019 17:48:46
39
51
Ако намерите умряла котка убийте още две, няма нищо по хубаво от това
43.
мислещ
29.11.2019 17:43:45
7
22
Ей,най-после някой да свърши малко от работата на тези дето само се разписват за заплата и си клатят ....таш...те !
42.
Дядото, който купи Еко тоалетна за парка
29.11.2019 17:29:29
79
69
осират пейките*
41.
Дядото, който купи Еко тоалетна за парка
29.11.2019 17:28:01
133
123
Горд съм от нашата малка държавица!Но онези, дет само одират пейките на парка...дет избиват животни, ще ги замета с лопатата!
40.
Фен
29.11.2019 17:25:35
22
83
Бойко ще ни оправи осраната държава!Всички ще видите,ще съживи животните и х*я на ХХ,ще измисли начин!А що се отнася до онуй пишлеме, да си гледа гъза,че ще стана и ще метна стол по него!
39.
Козата и Овцата от село Сърбогъзи
29.11.2019 17:20:35
103
96
Засърбяха ни гъзовете!Баба сега тръгна да носи лекарство,за да не получим разстройство,сърбогъзци!П.С.:Обичаме ви и ще ви пишем още за нашите приключения и преживявания...следваща дестинация-Софийският градски кенеф!
38.
майнак
29.11.2019 17:12:13
31
20
Ако не са кучетата ще са котките, ако не са котките ще са плъховете. Най малкото "зло" са котките, защото не нападат като кучетата и не грезът и влизат във входовете като мишките/плъхивете. Така че се замислете!!!!!!!!
37.
Дуди
29.11.2019 17:10:54
83
74
Гъзът ми се разтрепери от тези дислайкове!Баба ви пръдна и засмърдя!
Обичам подкрепата от родното клекало!
36.
Козата и Овцата от Полша
29.11.2019 17:07:15
127
114
Тук вали и смърди!
Все едно катерица въздуха обсади!
Баба ти се изсра!
300 кг.тук лайна!
Като тежък препикан снег падна!
И пукна! П.С.:Обичаме ви! ♥️
35.
Мразя хейтърите, защото обичам да сера
29.11.2019 17:04:00
97
88
Разочарована съм от лошата постъпка на оня кретен,вчерашното пишлеме,събудило се от кошмар напикан!Но съм потресена и от лошите оценки на някои добри коментари!Осрани ли сте,че не мислите трезво!
34.
Козата и Овцата от Лондон
29.11.2019 16:42:04
99
85
Излязохме от кенефа и вече сме в Лондон! Минахме през канализацията на пряко! Обичаме ви! Ще се върнем пак!♥️
33.
Дуди
29.11.2019 16:39:13
100
90
Майка ви на тез,дет ме дислайкнаха!Ще ядете лайно!А на тези,които не саа,ще ви дам баница,мили хора!А на тези,които ме лайкнаха,дедо Коледно чудо ще им даде колело без лайно на гумите!
32.
Ком 30е прав
29.11.2019 16:36:22
10
28
по-добре които види по улиците някой да храни улични бездомни котки да хване негови да го закара във второ той е за съдтова е много безотговорна постъпка да развъждаш не обезпаразитени улични котки които разнасят зарази между хората
31.
Флегмани....
29.11.2019 16:34:43
8
17
Там аутопсия ли им правят или повдигат обвинение за поръчково убийство от тук нататък ще е така като общината не си върши задълженията на хората им писва
30.
Психари .
29.11.2019 16:34:38
17
34
Всички които хранят уличните заразоносители имат нужда от много сериозна психиатрична помощ .
29.
Козата и Овцата от Копенхаген
29.11.2019 16:31:15
103
93
Много поздрави от Копенхаген! И съжалявам за котетата! Айде чао, че ни се досра! Ще ходим ей сега в кенефа.Обичаме Ви!♥️
28.
Бабата от шестия етаж
29.11.2019 16:27:37
92
84
Сори,кихнах и го пратих два пъти,па после пръднах!
П.С.:Сори за излишната информация и изгубеното време!
27.
Бабата от шестия етаж
29.11.2019 16:25:52
101
79
Ще кихна!Котетата заслужават по-добро отношение, ще му бръкна с нож в гъза на тоз льольо!Дет сере ден и нощ,ден и нощ....сънува как лайното му гони го с нож
26.
Бабата от шестия етаж
29.11.2019 16:25:44
100
85
Ще кихна!Котетата заслужават по-добро отношение, ще му бръкна с нож в гъза на тоз льольо!Дет сере ден и нощ,ден и нощ....сънува как лайното му гони го с нож
25.
ХХ
29.11.2019 16:21:52
30
10
Моя умрял хуй кой ще го съживи?
24.
Ехх...осраха я тая държава
29.11.2019 16:20:30
70
58
Ехх...осраха я тая държава!Пълна с отрепки,дет ще ги отрепя с 1 револвер от 2рата световна,дет веднъж гръмнах лайно с него!
23.
Гъзи
29.11.2019 16:16:58
93
75
Ще му пръдна върху главата!
22.
Технокондом
29.11.2019 16:15:35
144
126
Заради тази постъпка в аптеките Марешки,няма да получи нищо...дори кондом или Лопедиум!ЩЕ ГО ПУКНА С ПУШКА, ЩЕ ЕКНЕ ГРЪМ КАТО ГЪРМА ОТ ГЪЗА,ТА ЩА ПАДНЕ НА ЗЕМЯТА И ЩЕ МУ ПАДНАТ ВЪРХУ ГЪЗА ОЧИЛАТА!МАМИЦО...ПОМАГАЙ!
21.
Бабата в кенефа
29.11.2019 16:10:31
117
96
Сере ми се,защото съм твърде разтроено бабе от тези грозни постъпки!Ама сериозно!Ще му пукна мозъка,дет е в скапания му и разплут гъз!
20.
Жеко - Мастрото
29.11.2019 16:10:04
92
106
Пич ела в центъра до учл Кирил и Методи да разчистиш тея мърши. Дай Боже още 100 като тебе.
19.
Дуди
29.11.2019 16:07:10
130
85
Ще му излея отрова в осрания гъз!
18.
Русева
29.11.2019 16:01:18
2
9
Това се толерира от Община Бургас. Информацията е от служител в общината.
17.
Чикатило
29.11.2019 16:00:20
60
71
Всяка котка в отделна торба, или всички на едно място ги искате. Хората няма какво да ядат, котки ще им събираме. В тоя Бургас само луди останаха.
16.
Mamala
29.11.2019 15:55:08
2
18
А за убийството на Мечката - кого намериха ?!
А за убийството на Цял един Народ - кого задържаха ?!
Бокича не се крие и никой не го задържа ?!
Ко става ... ?!
15.
Чума
29.11.2019 15:51:32
28
38
ЧУМА ПО КОТКИТЕ!!!!! Стреляйте на живо
14.
XX
29.11.2019 15:48:18
27
15
@11
опитай да го съживиш с изкуствено дишане и си го ползвай със здраве.....
13.
Бургазлия
29.11.2019 15:47:06
3
49
Жалко за котетата,но искам да попитам мърлячите с домашните кученца и кучета , затова че обърнаха града ни в един огромен кенеф.Кога ще започнат да почистват след домашните си любимци?Центъра и улиците около него са направо зарити с фекалии от кучета!
12.
Велик
29.11.2019 15:42:35
50
59
Браво убиецо!
Мачкай котешката зараза !!!
11.
Жана
29.11.2019 15:31:08
38
22
Ми ако намеря умрял уй - къде да го нося ?
10.
Virgo
29.11.2019 15:30:07
25
39
Да ви направим коледно меню
Предястие
Застрелян гълъб
Основно
Котешко по Славейковски
И за десерт
Сгазен плъх на асвалта
9.
Виетнамеца
29.11.2019 15:26:27
2
13
Ей развалихте ми бизнес got dammed!
8.
Свидетел
29.11.2019 15:13:06
3
28
Абе флагман, проверете случая бе!
Същото се случи скоро в Зорница със сигнали до полицията и присъстващи полицаи. Две ловни кучета дратхари или курцхари обикаляха през нощта около скейтпарка и издавиха сума котки. Имаше полиция и свидетели така и не направиха нищо. Полицаите обикаляха и питаха дали знаем кой е собственикът, а кучетата търчаха наоколо и където видят котка и след няколко секунди е вече труп на котка.
Почти на 1000 процента е същия човек или хора.
7.
m
29.11.2019 14:51:37
54
62
тоя дето си пише сам тука с многото никове,не си добре човече,много жалък и безсмислен ти е живота,щото си беден,неудачен и грозен.
6.
Ххаха
29.11.2019 14:42:59
99
110
За 5 умрели котки вдигнахте такава гирултия,че ....Ако беше се случило на човек никой нямаше да разбере какво се е случило .Всични станахте такива природозащитници,ако мислихте за хората така както за животните никога нямаше да има пострадал човек
5.
Бр. Миладинови
29.11.2019 14:38:21
71
89
Моля човека да дойде и в Братята малко да разчисти, ще почерпим.
Трябва да го наградят човека понеже така наречената община нищо не върши.
4.
XX
29.11.2019 14:37:18
17
36
Ако намерим убита от котка птица, къде да я занесем?
3.
Знам
29.11.2019 14:30:19
48
39
Да дойде пред бл.11 да блъска Съби докато се озъби. Изрод селски!
2.
СЪБИ
29.11.2019 14:25:57
24
50
ТОЗ СЕРИЕН УБИЕЦ ДА ДОЙДЕ И В ЗОРНИЦА ПРЕД БЛ 11.....И ТАМ ИМА ДОСТА КОТАРАЦИ.
1.
СЪБИ
29.11.2019 14:25:52
40
62
ТОЗ СЕРИЕН УБИЕЦ ДА ДОЙДЕ И В ЗОРНИЦА ПРЕД БЛ 11.....И ТАМ ИМА ДОСТА КОТАРАЦИ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Селекционерът на жените по борба разкри детайли около статута на състезателката и призова смъртта ѝ да не става повод за клубни борби „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Седемнадесетото издание на престижното ветроходно състезание беше открито официално на Морската гара в присъствието на десетки гости Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Решението на прокуратурата е постановено на 10 юни 2026 г., след като месец по-рано са обработени материалите от мащабна проверка на Главна дирекция „Национална полиция“
Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори