×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ако намерите мъртва котка – занесете я във Второ РУП, полицаи търсят сериен убиец


Ако намерите мъртва котка – занесете я във Второ РУП, полицаи търсят сериен убиец
Това е едно от 30-те убити котенца в ж.к.Славейков. Търси се садистът, който очевидно си е поставил задачата да унищожи популацията на животинчетата
29 Ноември 2019, Петък, 14:18 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ, Снимка: Авторът

Телата на животинчетата са изпратени за аутопсия при специалисти в Стара Загора

Над 30 са мъртвите котки в бургаския ж.к.“Славейков“, които са открити от началото на тази седмица, научи Флагман.бг.

Преди няколко дни ви алармирахме, че има 10 трупа, днес те са тройно повече.

Очевидно е, че става въпрос за сериен убиец, който трови и изтезава мъркащите животинчета в комплекса.

Ужасяващо! Над 10 трупа на котки в бургаския ж.к. „Славейков“

Ако намерите мъртва котка, сложете я в полиетиленов чувал и предайте във Второ РУП Бургас, където е започнало разследване и се търси извършителят на зловещото деяние. Телата на животинчетата се изпращат за аутопсия в Стара Загора.

Установено е, че при някои от котенцата има следи от тежки наранявания, което навява на мисли, че те са изтезавани, за други било повече от очевидно, че са отровени.

Със сигурност не става въпрос за необуздани тийнейджъри, а за изключителен садист, който избива всички котки в ж.к.“Славейков“, научи Флагман.бг.

 


В категории: Бургас


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
63
Коментара
63
Коментара по темата
63.
Кучета са!
02.12.2019 12:57:37
0
0
Глутница кучета убиха 2 котки в Славейков преди няколко дни посред нощите пред блок 30. Първо гониха и убиха едната, после видяха друга и тръгнаха и след нея и нея убиха. Да обиколят полицаите вечер да огледат за кучета в района!
62.
Били говедото
01.12.2019 22:53:56
0
2
Предлагам кой каквото и мъртво животно намери и има да го носи на там, има крематориум в районното и е безплатен!
61.
Slaveikovska mutra
01.12.2019 21:07:10
0
1
I bate petio jekov gi sajivqva xaxa
60.
Малкият Посерко 2.0
01.12.2019 14:00:21
63
53
Нека всички започнем да серем върху главата на лекето и да го заровим в дупка пълна с лайна и кренвирши,намираща се дълбоко в канала,там където лайната летят демократично!П.С.:лайна за винаги-ДЕМОКРАЦИЯЯЯЯ!
59.
РАЙЧЕТО POWER
01.12.2019 09:46:51
15
3
КАК НЕ ТЕ Е СРАМ БЕЕ. БАХТИ ИДИОТА. Ако някой вземе да ви изнасилва така би ли ви било хубаво. Котките са живи същества като нас , а тоя взел да убива.ХОДИ СЕ ЗАВРИ В КАЗАН.
58.
Пикчо
30.11.2019 15:05:15
117
108
Съгласен съм с ,,Нека светът бъде мой кенеф",трябва да серем на воля без решетките и вратите!
Трябва да има такова каквото има за засаждане на дървета,но да се казва ,,Нека да наторим София"!Родното клекало разрушава Еко системата ни!
57.
Нека светът бъде мой кенеф
30.11.2019 15:01:30
144
125
Според мен не е редно да строим толкова градски кенефи,а трябва да наторяваме почвата с нашите ,,минерали" и ,,скъпоценности".Трябва да бъдем Еко!Трябва да садим цветя в канализациите,защото там смърди зле,трябва да поливаме пода,за да е свеж!За това аз сера на пода вкъщи и после го взимам с найлон и го изнасям навън!А относно котките,те торят също,не трябва да ги убиваме,а трябва да им се прекланяме!Те са над Еко системата!
56.
Проблемна баба
30.11.2019 14:45:35
113
103
Знам само,че такова поведение е нормално за 3 града от 1 щат,нататък не знам какво е,но съм притеснена,че вагабонтите ще превземат света с изрязаните си гащи,тоалетната хартия и цигарите си!Бабооо,моля те,спри се,че ще се наложи да те занеса в приют за баби с психични отклонения!
55.
Проблемна баба
30.11.2019 14:42:23
135
123
Значи бабчо живее е Америка и там е нормално старците да са опасни.Те буквално там са гангстери-графити,мафия,всичко!Да те е страх от тях-особено от бабите,че кат захапят не пускат!И така моята баба се присъедини към това-буквално за да е по-интересно те мятат лайна и мръсна тоалетна хартия по чуждите дворове!Счупиха градския кенеф там!А бабите...ах,бабите те се събличат голи и тичат по улиците с електронни цигари и пистолети!Направо аз никога не посещавам баба си,защото ме е страх,но тя почна да ме тагва във фейсбук на своите снимки,където се гъзи!Моля ви,кажете какво да правя!
54.
Ехх...осраха я тая държава
30.11.2019 11:07:18
131
104
Бойко ще ни прегази с трактор,понеже метнах лайно на пода!
53.
Проблемна баба
30.11.2019 08:29:17
115
108
Имам проблем,баба ми се държи неадекватно.Знам,че е нормално всяка баба да носи блузи,дет им се виждат коремите и къси панталони,но баба ми си снима гъза и го качва!На рождения си ден си забучи цигара в гъза и се снима за фейса!Помогнете!
52.
Додо
30.11.2019 00:33:26
7
8
Жеков информатори няма ли да ти снесът някой с 1 г. И да го хванеш или обра реколтата и ся тихо тихо бизнесът върви и с котки се занимаваш да не вземе да се арестуваш сам
51.
мдааа
29.11.2019 23:03:29
6
19
не подкрепям избиването на котки, кучета, птици и какво ли още не. но тези които трепят котките са си прави. много станаха котките, навсякъде се напълни с бълхи. като се разгонят и се носят едни жални звуци, сякаш дете вие. отвратително е. коткарите също са прави, че не е този начина да се редуцират котките. проблема обаче идва точно от тях, защото с храненето им те им помагат и пречат на природата сама да определи колко да останат. отделно, че с храненето, котките спряха да гонят мишки и мазите се напълниха. аз лично съм виждал как мишката минава покрай котките, а те изобщо не й обръщат внимание, а чакат по терасите да им пуснат храна.
50.
Баба от селото Сърбогъзи
29.11.2019 22:00:02
92
84
Това,че живея в Сърбогъзи,не означава че ме сърби гъза!Така че тихо!И дечица,може да дойдете да ме навестите,няма да ви осера и да ви дърпам гъзовете,затуй че се гаврите със селото!А и имам лютеница,и баница, и клекало!
49.
Защо пък да се носи в РУП?
29.11.2019 21:16:34
1
20
Ако намеря мъртва котка мога да звънна на Второ РУП, но чак да им я нося няма да стане. А и си представям как отивам с мъртва котка и как 2ч няма да се намери някой да я получи. Умряло животно няма работа в РУП, то трябва да бъде предадено на специализирана лаборатория, в която да работят и ветеринарни лекари. Имаме ли такава в България? А в Бургас?
48.
Пепи
29.11.2019 20:37:23
2
10
До 46. Едра душицо кой ти каза че очаквам да сме едно щастливо и пълноценно общество?
47.
gggg
29.11.2019 19:38:52
7
23
да е жив и здрав,да се завърти и в Изгрев
46.
До всички
29.11.2019 19:23:00
27
19
Зли и гадни хора сте всички. Бездушни и жестоки. Искам да ви цитирам нещо и моля ви да се вслушате :
Човешкият прогрес не се измерва чрез индустрията , измерва се от стойността на живота.Стойността кокто има маловажния живот, живота без привилегии, това е което определя едно общество .
Стойността на живота на тези убити котки е стойността на нашето общество.
Няма как да очаквате да сме едно щастливо и пълноценно общество щом не цените живота на тези с по-малко шансове от вас.
Дребни душици.
45.
Фанта Бамбуча
29.11.2019 18:14:21
5
32
Обичам животните.
Но,не е нормалмо като седнеш на заведение да те обикалят котки!
Лелки и бабки който ги хранят,трябва да подлежат на солидни глоби.Пред някой входове е ужас!Хем хората не се къпят,отделно котките,абе нещо страшно!
44.
Пенчо
29.11.2019 17:48:46
39
51
Ако намерите умряла котка убийте още две, няма нищо по хубаво от това
43.
мислещ
29.11.2019 17:43:45
7
22
Ей,най-после някой да свърши малко от работата на тези дето само се разписват за заплата и си клатят ....таш...те !
42.
Дядото, който купи Еко тоалетна за парка
29.11.2019 17:29:29
79
69
осират пейките*
41.
Дядото, който купи Еко тоалетна за парка
29.11.2019 17:28:01
133
123
Горд съм от нашата малка държавица!Но онези, дет само одират пейките на парка...дет избиват животни, ще ги замета с лопатата!
40.
Фен
29.11.2019 17:25:35
22
83
Бойко ще ни оправи осраната държава!Всички ще видите,ще съживи животните и х*я на ХХ,ще измисли начин!А що се отнася до онуй пишлеме, да си гледа гъза,че ще стана и ще метна стол по него!
39.
Козата и Овцата от село Сърбогъзи
29.11.2019 17:20:35
103
96
Засърбяха ни гъзовете!Баба сега тръгна да носи лекарство,за да не получим разстройство,сърбогъзци!П.С.:Обичаме ви и ще ви пишем още за нашите приключения и преживявания...следваща дестинация-Софийският градски кенеф!
38.
майнак
29.11.2019 17:12:13
31
20
Ако не са кучетата ще са котките, ако не са котките ще са плъховете. Най малкото "зло" са котките, защото не нападат като кучетата и не грезът и влизат във входовете като мишките/плъхивете. Така че се замислете!!!!!!!!
37.
Дуди
29.11.2019 17:10:54
83
74
Гъзът ми се разтрепери от тези дислайкове!Баба ви пръдна и засмърдя!
Обичам подкрепата от родното клекало!
36.
Козата и Овцата от Полша
29.11.2019 17:07:15
127
114
Тук вали и смърди!
Все едно катерица въздуха обсади!
Баба ти се изсра!
300 кг.тук лайна!
Като тежък препикан снег падна!
И пукна! П.С.:Обичаме ви! ♥️
35.
Мразя хейтърите, защото обичам да сера
29.11.2019 17:04:00
97
88
Разочарована съм от лошата постъпка на оня кретен,вчерашното пишлеме,събудило се от кошмар напикан!Но съм потресена и от лошите оценки на някои добри коментари!Осрани ли сте,че не мислите трезво!
34.
Козата и Овцата от Лондон
29.11.2019 16:42:04
99
85
Излязохме от кенефа и вече сме в Лондон! Минахме през канализацията на пряко! Обичаме ви! Ще се върнем пак!♥️
33.
Дуди
29.11.2019 16:39:13
100
90
Майка ви на тез,дет ме дислайкнаха!Ще ядете лайно!А на тези,които не саа,ще ви дам баница,мили хора!А на тези,които ме лайкнаха,дедо Коледно чудо ще им даде колело без лайно на гумите!
32.
Ком 30е прав
29.11.2019 16:36:22
10
28
по-добре които види по улиците някой да храни улични бездомни котки да хване негови да го закара във второ той е за съдтова е много безотговорна постъпка да развъждаш не обезпаразитени улични котки които разнасят зарази между хората
31.
Флегмани....
29.11.2019 16:34:43
8
17
Там аутопсия ли им правят или повдигат обвинение за поръчково убийство от тук нататък ще е така като общината не си върши задълженията на хората им писва
30.
Психари .
29.11.2019 16:34:38
17
34
Всички които хранят уличните заразоносители имат нужда от много сериозна психиатрична помощ .
29.
Козата и Овцата от Копенхаген
29.11.2019 16:31:15
103
93
Много поздрави от Копенхаген! И съжалявам за котетата! Айде чао, че ни се досра! Ще ходим ей сега в кенефа.Обичаме Ви!♥️
28.
Бабата от шестия етаж
29.11.2019 16:27:37
92
84
Сори,кихнах и го пратих два пъти,па после пръднах!
П.С.:Сори за излишната информация и изгубеното време!
27.
Бабата от шестия етаж
29.11.2019 16:25:52
101
79
Ще кихна!Котетата заслужават по-добро отношение, ще му бръкна с нож в гъза на тоз льольо!Дет сере ден и нощ,ден и нощ....сънува как лайното му гони го с нож
26.
Бабата от шестия етаж
29.11.2019 16:25:44
100
85
Ще кихна!Котетата заслужават по-добро отношение, ще му бръкна с нож в гъза на тоз льольо!Дет сере ден и нощ,ден и нощ....сънува как лайното му гони го с нож
25.
ХХ
29.11.2019 16:21:52
30
10
Моя умрял хуй кой ще го съживи?
24.
Ехх...осраха я тая държава
29.11.2019 16:20:30
70
58
Ехх...осраха я тая държава!Пълна с отрепки,дет ще ги отрепя с 1 револвер от 2рата световна,дет веднъж гръмнах лайно с него!
23.
Гъзи
29.11.2019 16:16:58
93
75
Ще му пръдна върху главата!
22.
Технокондом
29.11.2019 16:15:35
144
126
Заради тази постъпка в аптеките Марешки,няма да получи нищо...дори кондом или Лопедиум!ЩЕ ГО ПУКНА С ПУШКА, ЩЕ ЕКНЕ ГРЪМ КАТО ГЪРМА ОТ ГЪЗА,ТА ЩА ПАДНЕ НА ЗЕМЯТА И ЩЕ МУ ПАДНАТ ВЪРХУ ГЪЗА ОЧИЛАТА!МАМИЦО...ПОМАГАЙ!
21.
Бабата в кенефа
29.11.2019 16:10:31
117
96
Сере ми се,защото съм твърде разтроено бабе от тези грозни постъпки!Ама сериозно!Ще му пукна мозъка,дет е в скапания му и разплут гъз!
20.
Жеко - Мастрото
29.11.2019 16:10:04
92
106
Пич ела в центъра до учл Кирил и Методи да разчистиш тея мърши. Дай Боже още 100 като тебе.
19.
Дуди
29.11.2019 16:07:10
130
85
Ще му излея отрова в осрания гъз!
18.
Русева
29.11.2019 16:01:18
2
9
Това се толерира от Община Бургас. Информацията е от служител в общината.
17.
Чикатило
29.11.2019 16:00:20
60
71
Всяка котка в отделна торба, или всички на едно място ги искате. Хората няма какво да ядат, котки ще им събираме. В тоя Бургас само луди останаха.
16.
Mamala
29.11.2019 15:55:08
2
18
А за убийството на Мечката - кого намериха ?!
А за убийството на Цял един Народ - кого задържаха ?!
Бокича не се крие и никой не го задържа ?!
Ко става ... ?!
15.
Чума
29.11.2019 15:51:32
28
38
ЧУМА ПО КОТКИТЕ!!!!! Стреляйте на живо
14.
XX
29.11.2019 15:48:18
27
15
@11
опитай да го съживиш с изкуствено дишане и си го ползвай със здраве.....
13.
Бургазлия
29.11.2019 15:47:06
3
49
Жалко за котетата,но искам да попитам мърлячите с домашните кученца и кучета , затова че обърнаха града ни в един огромен кенеф.Кога ще започнат да почистват след домашните си любимци?Центъра и улиците около него са направо зарити с фекалии от кучета!
12.
Велик
29.11.2019 15:42:35
50
59
Браво убиецо!
Мачкай котешката зараза !!!
11.
Жана
29.11.2019 15:31:08
38
22
Ми ако намеря умрял уй - къде да го нося ?
10.
Virgo
29.11.2019 15:30:07
25
39
Да ви направим коледно меню
Предястие
Застрелян гълъб
Основно
Котешко по Славейковски
И за десерт
Сгазен плъх на асвалта
9.
Виетнамеца
29.11.2019 15:26:27
2
13
Ей развалихте ми бизнес got dammed!
8.
Свидетел
29.11.2019 15:13:06
3
28
Абе флагман, проверете случая бе!
Същото се случи скоро в Зорница със сигнали до полицията и присъстващи полицаи. Две ловни кучета дратхари или курцхари обикаляха през нощта около скейтпарка и издавиха сума котки. Имаше полиция и свидетели така и не направиха нищо. Полицаите обикаляха и питаха дали знаем кой е собственикът, а кучетата търчаха наоколо и където видят котка и след няколко секунди е вече труп на котка.
Почти на 1000 процента е същия човек или хора.
7.
m
29.11.2019 14:51:37
54
62
тоя дето си пише сам тука с многото никове,не си добре човече,много жалък и безсмислен ти е живота,щото си беден,неудачен и грозен.
6.
Ххаха
29.11.2019 14:42:59
99
110
За 5 умрели котки вдигнахте такава гирултия,че ....Ако беше се случило на човек никой нямаше да разбере какво се е случило .Всични станахте такива природозащитници,ако мислихте за хората така както за животните никога нямаше да има пострадал човек
5.
Бр. Миладинови
29.11.2019 14:38:21
71
89
Моля човека да дойде и в Братята малко да разчисти, ще почерпим.
Трябва да го наградят човека понеже така наречената община нищо не върши.
4.
XX
29.11.2019 14:37:18
17
36
Ако намерим убита от котка птица, къде да я занесем?
3.
Знам
29.11.2019 14:30:19
48
39
Да дойде пред бл.11 да блъска Съби докато се озъби. Изрод селски!
2.
СЪБИ
29.11.2019 14:25:57
24
50
ТОЗ СЕРИЕН УБИЕЦ ДА ДОЙДЕ И В ЗОРНИЦА ПРЕД БЛ 11.....И ТАМ ИМА ДОСТА КОТАРАЦИ.
1.
СЪБИ
29.11.2019 14:25:52
40
62
ТОЗ СЕРИЕН УБИЕЦ ДА ДОЙДЕ И В ЗОРНИЦА ПРЕД БЛ 11.....И ТАМ ИМА ДОСТА КОТАРАЦИ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Протекциите са от най-високо ниво, разкри вътрешния министър, а бившият шеф на ТД на ДАНС във Варна Кирил Димов, намекна, че Деньо Денев е съгласувал отмяната на заповедта за експулсиране с бивш премиер Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност  в Североизточна България Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност в Североизточна България Дискусия с представителите на местната власт показа, че интересът към възможностите за използване на мрежите на компанията е значителен Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер Очевидно това е компенсация за причинените му „вреди” от предизборната кампания през март т.г. Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Основният двигател зад сегашното рязко поевтиняване е именно успокояването на геополитическата обстановка в Близкия изток и туширането на първоначалния конфликт Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори