Достойно! Унгария отказа участие в „Евровизия“ заради превръщането му в "хомосексуална флотилия"
Ако не възпяваш еднополовата любов или не я практикуваш, ти си втора ръка изпълнител на този конкурс
Унгария няма да участва в песенния конкурс „Евровизия“ през следващата година. Крайно левият "Гардиън" веднага започна със спекулациите, че решението е взето, защото надпреварата била „твърде гей“ за вкуса на национал-популисткото правителство и началниците на обществената телевизия.
Въпреки че не е посочена официална причина за оттеглянето, най-вероятно консервативните кръгове в страната не одобряват тенденциите, които от години вземат връх в конкурса - да се допускат до участие изпълнители с неясна полова идентичност и да се използва тази висока трубана за хомосексуална пропаганда.
По-рано тази година крайните либерали изпаднаха в истерия, когато председателят на унгарския парламент каза, че осиновяването на деца от еднополови двойки е много близо до педофилията. Възмущението им премина в кресчендо, когато един от авторитетните унгарски телевизионни коментатори определи „Евровизия“ като „хомосексуална флотилия“ и справедливо заяви, че неучастието на страната ще бъде от полза за психичното здраве на страната и на подрастващите - основна мишена на гей-движенията.
Източник от унгарската обществена телевизия бил казал пред „Гардиън“, че макар да не е съобщена причина за оттегляне от конкурса, предположението сред служителите е, че сближаването на „Евровизия“ с LGBTQ+ (гейове, лезбийки, бисексуални, трансексуални и др.) културата е основен мотив за решението.
Говорителят на Орбан Золтан Ковач определи историята с отказа от участие в "Евровизия" като „фалшива новина“ в „Туитър“.
„Вместо да участваме в песенния конкурс „Евровизия“ през 2020 г., ще подкрепим пряко стойностните продукции, създадени от талантите на унгарската поп музика“, заяви той.
Някога "Евровизия" насърчаваше самобитността, връзката на изпълнителя с фолклорните традиции на страната си, истинската музикална култура. Сега участник, който не възпява еднополовата любов или самият не е неин практикант, няма шанс да бъде отличен. Затова решението на Унгария е достойно за уважение, а джендър-крясъците, плювките и смешния плач на издания като "Гардиън" трябва да бъдат отминати с презрение от всеки, който защитава истинските морални и човешки стойности.
Пиян софиянец с 1,59 промила се заби в ТИР край Симитли (СНИМКА)
Тайни документи разкриват военно партньорство между Китай и Русия
След новата трагедия на Тракия: Мантинелата край Карнобат била по стандарт от 2014 г.
Великобритания освободи и депортира двама българи, осъдени за шпионаж
Черната статистика расте: Над 4000 загинали след трусовете във Венецуела
Тръмп насочи 1000 ракети към Иран заради заплахи за покушение
Учени откриха как да разрушат защитата на устойчивите бактерии без антибиотици
Жега в събота, морето става за плаж
Дневен хороскоп за 11 юли 2026: Късметът е с Овена, а Водолеят да не бърза с важните решения
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем

Прав си за примитивните и безмозъчните - демокрация е! EС демокрация!
E, не всички виждат повод за гордост в това да си широко разтворен.
Въпрос на ценности.
Гейска била Евровизия, разбираш ли. Ама такъв страх ви тресе от тези гейове, че пяна ви излиза по устите. И не се усещате, че колкото повече им давате поле за изява, толкова повече ги легитимирате.
Оставете ги на мира и всичко ще си дойде на мястото. Ама за целта трябва малко дасе образовате, възпитате и т.н. Каквито сте ми Бай Ганьовци всичките не виждам това да стане.