Новолуние в Стрелец: Време е за ново начало и сбъднати желания!
Тази фаза на Луната е подходяща за това да се сложи Ново начало или да се стартират нови дейности и проекти
Новолунието в Стрелец ще настъпи на 26.11.19г. около 17ч. в началото /4 градус/ на огнения Стрелец. И Слънцето и Луната ще застанат на една и съща позиция и това ще ни даде много енергия и инициативност.
Тази фаза на Луната е подходяща за това да се сложи Ново начало или да се стартират нови дейности и проекти. А в каква област и сфера? Този отговор ни дава знака, в който се намира Новолунието.
В огнения Стрелец, Луната се свързва с:
Търсенето на истината - религия, молитва, искреност, директна комуникация.
Природата - връзката с природния свят, спокойствието на ума.
Свободата - спонтанност, авантюризъм, изследователски дух, пътувания в чужбина.
Правните въпроси - закона, адвокати, морал, етика, съдебни процедури.
Оптимизъм - вяра, приятелство, късмет, щедър дух.
Висшето образование - колежи и университети, философия, наставници, търсене на отговори.
Съсреодоточете желанията си в тези области и през това Новолуние те имат най-голям шанс да се увенчаят с успех! И за да не сме прекалено оптимистични ще кажа, че знака Стрелец управлява също така и :
Преките пътища
Самодоволството
Крайностите
Небрежността
Не попадайте в техния плен!
Още повече, че това Новолуние в самото начало на знака Стрелец има отношение към Опозицията между Марс и Уран. Възможно е да се появи страх и объркване по отношение на това - как да реагирам на агресията на Марс и на Урановата неочаквана
промяна едновременно?!
Съветът е:
Бъдете адаптивни към бързо променящата се среда и колкото по-бързо го направите, толкова по-голям е шансът ви за печалба и успех Това Новолуние ще разграничи Печеливши от Губещи! Също така ще се усети и един силен импулс към свобода, хаотични действия и нервност. Бъдете внимателни и премислете още няколко пъти преди да въстанете срещу задълженията и отговорностите си!
По отношение на физическото и психическото здраве, при това Новолуние в Стрелец - няма да успеем да релаксираме и спокойствието ще е мираж. Но за сметка на това - ще имаме достатъчно енергия, стига да я насочим в правилната посока! Опитвайте се с мъдрост да преминавате през “специалните” моменти в природата, от която ние сме неделима част!
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев
