Потрес! Спипаха Андреа в голяма лъжа
Певицата мина всякакви граници с тази си постъпка
Андреа вече стана смешна с обработените снимки, на които до такава степен се променя, че дори собствените й родители не могат да я познаят. Тежи й, че вече не е онова привлекателно момиче от началото на музикалната й кариера, затова се опитва чрез фотошоп поне в социалните мрежи да поддържа този имидж, пише Шоу.
Появи се папарашка снимка на чалга дивата, която показва нагледно как лъже виртуалните си приятели. Щракнали са Андреа на плажа, докато нейна приятелка й прави фотосесия. Малко по-късно в Инстаграм публикува и кадър, но далеч от реалността.
Ясно се вижда, че Андреа е качила доста килограми. Тя обаче се опитва да замаже положението, като специален човек се занимава с обработването на всяка нейна снимка. Мощният хейт обаче не се отразява на Андреа, която и без друго е с клатещ се здравословен стату, и сега е решила да се вкара в норма. От известно време насам често посещава фитнес залата, където инструктор се бори заедно с нея да постигнат бързи резултати.
Андреа загърби музикалната си кариера, но сега е готова да се върне и да прави пак проекти. За целта обаче иска да свали излишните килограми и си е дала няколко месеца за постигане на целта, след което ще гръмне с голям хит, който вече била записала и чакал своята премиера.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Другите миски които я оплюват да не би да са много красиви???
Всичко е фото шоп и те са същите !
Тоца ли беше как я наричаха,която стана мис,да не е много красива,че оплюва Андреа по всички предавания?
Ако не беше руснака да я спонсорира дали щеше да изглежда по този начин?????
Хайде стига да оплюваме другите,нека всеки да си гледа в неговата купичка и да помисли какво е представлявал преди и сега!
Тия пусти пари какво ли не правят,но не всичко е пари,както се пее в една песен,важно е човек да е щастлив!!!!!
Спрете да се ръба те с Андреа,много си е хубаво момичето!!!!!!