Тежка катастрофа край село Прилеп затвори пътя Карнобат-Шумен, мъж е в болница
Установяват се точните причини за ПТП-то
Тежка катастрофа затвори пътя Карнобат – Шумен и в двете посоки, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
Инцидентът е станал днес по обед в района на сунгурларското село Прилеп. Шофьорът на автомобила е откаран незабавно в болница, но към този момент се уточнява здравословното му състояние.
Полицията установява точните причини за ПТП-то. Наложило се е автомобилът, който по разказа на очевидци бил смачкан до неузнаваемост, да бъде изнесен от пътя от екип на Пътна помощ.
Около 14:30 ч. от Агенция "Пътна инфраструктура" съобщиха, че едната лента от отсечката Карнобат - Шумен е освободена и движението започва да се възстановява.
За 2 г. в България не е регистриран нито един нов камион или автобус
Мъж посяга на момичета в Лом, признава си, пускат го срещу "подписка"
Над 14 тона недекларирани зеленчуци засечени на митническия пункт Лесово
Летището в Берлин спря всички излитащи полети заради зимната обстановка
Свлачища затрудниха движението по ключови пътни артерии в страната
Напрежение в Лом след освобождаването на обвиняем по дело за блудство с деца
Кога Тервел, Малена и Радо Янков излизат в сноуборда на Олимпиадата, всички пред телевизорите още в началото
Зад по-високите сметки за ток: Потребители подозират софтуерни грешки и неправилно отчитане
Разплетоха кражба на 2000 лв. от автомобил в Бургас
Българин взриви: Сметката ми за ток скочи 7 пъти (има уловка)
Мъжът, планирал да убие Доналд Тръмп, получи доживотна присъда
Каква е пътната обстановка на 5 февруари
