Валежите продължават и днес
Прогноза за времето - 23 ноември, събота
Времето днес ще е облачно, с временни разкъсвания на облачността над Югозападна България. През нощта и преди обяд все още ще превалява на места в източната половина от страната. Североизточният вятър ще отслабне и в повечето райони ще е умерен. Минималните температури ще са между 2° и 7°. Дневните в Северна България ще са без особен дневен ход, в Южна - между 8° и 13°.
Над планините ще бъде предимно облачно, с временни разкъсвания на облачността над масивите от Югозападна България. Преди обяд все още на места ще има слаби превалявания. Вятърът ще отслабне и ще е до умерен от южната четвърт. Максимална температура на височина 1200 метра около 5°, на 2000 метра – около минус 1°.
Над Черноморието ще е облачно и на места ще превалява дъжд. Ще духа предимно умерен вятър от север-североизток. Максимални температури на въздуха: 12°-13°. Температура на морската вода е 17°-18°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.
В Бургас ще вали дъжд, максималните температури ще са 11 градуса, ще духа умерен вятър.
Израел уби журналист на Al Jazeera в Газа, бил "терорист на "Хамас"
Камери и мобилни клетки заковали Симона Радева по делото „Семерджиев“
Стармър хвърля оставка в понеделник
Има ли риск от нов воден режим в Плевен
Биха 74 камшика на иранска певица, не е носила хиджаб (ВИДЕО)
Ако си мислите, че до морето се пътува много заради ремонтите, вижте този хаос за Гърция
Знаете ли защо дънките все още имат малки метални нитове на джобовете си
Защо задължително трябва да слагате бутилки с вода стоят до прозорците
Ще е грехота, ако в сезона на черешите не опитате този сочен шоколадов кекс
Лятото носи пари и късмет на 2 зодии
3 дни главоболия заради силна магнитна буря
Череши от Монреал излизат по-евтини от тези в Кюстендил
