Холивуд потъна в скръб! Почина една от най-обичаните актриси
Близките й помолиха всички, които искат да изкажат съболезнования, вместо цветя, да направят дарения на Американската кардиологична асоциация и Американската асоциация за диабет
Американската актриса Джейн Гелоуей Хейтц почина на 78 години в Илинойс. Това съобщи Mirror.
Актрисата стана известна с ролята си в популярните сериали "Губещите" и „Теория за Големия взрив”. Причината за смъртта на Хейтц не се споменава.
Близките й помолиха всички, които искат да изкажат съболезнования, вместо цветя, да направят дарения на Американската кардиологична асоциация и Американската асоциация за диабет.
_%20853x%201280.jpg)
Погребалната церемония ще се състои следващата събота, 30 ноември, в Илинойс.
Джейн Хейтц е родена на 18 септември 1941 г. в Минеаполис и учи в университета в Минесота няколко години, преди да замине за Чикаго. Именно там тя се заема с кастингов бизнес и помага на комика Стивън Колбърт, както и на актьорите Стив Карел и Ричард Кайнд да започнат кариерите си. Джейн продава агенцията през 1997 г., за да продължи да участва във филми и телевизионни предавания.
България срещу Индонезия, Соломоновите острови и Сейнт Китс и Невис
Костадинов чака Радев на дебат
Радостин Василев с интересни думи за президента, подаващ оставка
Слави Трифонов с коментар за оставката на Радев
"Радев няма време за партия, ще участва на изборите с коалиция"
Буруджиева: Румен Радев има за какво да иска прошка
Слави Василев за оставката на Радев: Нова страница в българската история
България с жена президент
Джигит вдигна 304 км/ч и се "похвали", закъса здраво със закона
Дани Ганчев каза за ЦСКА и футбола
"Мастерхаус" прати на Нефтохимик поздравителен адрес и чек
Дебора с 400 шева обясни защо се отказва от мечтата си да стане певица
