Бащи се млатиха до кръв в двора на училище
Децата им покрай тях псуваха и се обиждаха
Двама бащи се млатиха до пускане на кръв пред физкултурния салон в ОУ "Иван Сергеевич Тургенев" в Разград. За скандала между двама родители съобщи говорителят на полицията в града Илияна Георгиева, по случая е образувано досъдебно производство, пише Glas.bg.
Според официалната информация боят е станал към 17:30 часа в четвъртък. 47-годишните мъже, които имали ученици в "Тургенев" били в стара родова вражда и постоянно нахъсвали и децата си да продължават конфликта. В четвъртък се засекли пред физкултурния салон и започнали да се карат, после препирнята им минала в ръкопашен бой.
Единият от татковците ударил с юмрук другия в лицето и разбил устната му. Наложило се да викат линейка и да откарат пострадалия в Центъра за спешна медицинска помощ в Разград. Там го предгледали и го пуснали да се лекува в домашни условия. През цялото време докато траела "боксовата среща" свидетели на боя били и малолетните деца на двамата мъже. Те не участвали в боя, а само си разменяли обидни реплики.
"Инцидентът е станал извън учебно време, децата са дошли на занимания в баскетболния клуб и са се скарали. Обадили са се на родителите си, те са дошли, на едното момче, май е дошъл батко му, такава е информацията, която имам от близки на децата", коментира ситуацията пред "Монитор" директорът на училището Милена Орешкова.
Цветан Иванов: Бивш полицай ме преби на пътя
Агенция „Пътна инфраструктура“ е секта, настояваме да я закрият
Късметът се усмихва на една зодия на 4 март - астролози предсказват щастие и успех
Бърза и лесна рецепта за средата на седмицата: Яйца по панагюрски
Свещеник блесна в "Стани богат" - ще дари спечелените пари
Започва евакуацията на българи от Близкия изток
Прогноза за времето на 4 март 2026: Топло и слънчево
Стрелецът да внимава с парите и да си пести силите, а Лъвът да не флиртува
Всеки път впечатлявам гостите със свинско по виенски с чесън
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър
Тръмп се закани на Испания
Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай
