Чанинг Тейтъм и Джена Дюан се разведоха
Бившата двойка оповести раздялата си през април 2018 г. след продължил девет години брак
Актьорите Джена Дюан и Чанинг Тейтъм вече са официално разведени, съобщи Контактмюзик, позовавайки се на "Ентъртейнмънт тунайт".
Бившата двойка оповести раздялата си през април 2018 г. след продължил девет години брак, припомня изданието.
Все още предстои Джена Дюан и Чанинг Тейтъм да се споразумеят за попечителството над 6-годишната си дъщеря Евърли, както и за подялбата на общото си имущество.
Понастоящем бившите съпрузи се радват на безоблачни отношения в новите си връзки. Тридесет и осем годишната Джена Дюан очаква дете от партньора си Стив Казий.
Тридесет и девет годишният Чанинг Тейтъм има връзка с британската певица Джеси Джей, предава vesti.bg.
Космати гангстери превзеха Германия: Миещите мечки вече са около два милиона
Роботи вдигат щанги в Пекин, един се претърколи
Порой отнесе мъж в Пещера, издирват го с дронове и следови кучета
Нетаняху: Иран се опита да убие един от синовете ми
Финансовото напрежение отслабва: 3 зодии отварят нова страница през септември
Панелките и ЕПК блоквоете отварят нова ниша за имотния пазар
Гърция с 4,9 млн. туристи през юни, но всеки харчи по-малко
Поредно отлично представяне в Македония за Яхт клуб Черноморец Бургас и България
Света Анастасия се превръща в „Остров на хвърчилата“ на 28 август
Николай Димитров: В Несебър обновяване образователната инфраструктура и създаваме по-добри условия за децата
Детска градина от бъдещето: новият корпус на „Ален мак“ в Сарафово ще бъде с интелигентно управление в реално време
23-годишен посече баща си с брадва в Берковица, мъжът е в болница
