Намушкаха смъртоносно българка в Испания, подозират сина й
Свидетел на престъплението е дъщеря й
Намушкаха смъртоносно българка в Испания, подозират сина й Свидетел на престъплението е дъщеря й 69-годишна българка е убита по жесток начин в Мадрид, Испания.
Тя е била намушкана на във врата, а според местни медии заподозрян за престъплението е 35-годишният й син. Той също е български гражданин, съобщава Bulgaria ON AIR.
Трагедията се е разиграла в жилището на семейството снощи, а синът вече е арестуван и се изяснява участието му.
Свидетел на престъплението е станала дъщерята на починалата жена. Тя е изпаданала в шок и с нея работи психолог. Тече разследване по изясняане на причините, довели до фаталния край.
Адреналин на макс в Бургас: Световният елит на аквабайка превзема Сарафово, Евроспорт излъчва на живо
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма
Млад музикант издъхна след фатално падане от балкон
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито
Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции
Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България
Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“
Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България

гоше, гоше, аз съм (доколкото ми е изветно дървото - поне 7 поколения поименно) българин. ... за тебе не знам, а и не ме интересува.