Безработицата в Русия достигна 6-месечен връх
Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец
Нивото на безработица в Русия се е увеличило до 4,6 процента през октомври 2019 г., предава tradingeconomics.com
През септември безработицата достигна ниво от 4,5 процента. Сегашното увеличение изпраща показателя на най-високото му ниво от април насам. Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец.
На годишна база безработицата е намаляла със 130 хиляди души. Безработицата в Русия достига най-високото си ниво от 14,10 процента през февруари 1999 г. и рекордно ниското ниво от 4,30 процента през август 2019 г.
Междувременно реалният ръст на заплатите достига 3,1%, което е под пазарните очаквания за увеличение от 3,4%. Продажбите на дребно, от друга страна нарастват с 1,6%, което бележи най-голямото увеличение на показателя за последните 6 месеца.
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва

и липсата на възпитание. Кратко и ясно, Педолино.
Шизи евроатлантическо, със сигурност си изцвъкано от проститутски канал... ако не на магистрална проститутка, то на политическа - кат бащата и майката на плевнелиев и боко.
Забрави да добавиш и че си идиот - като всеки фен на плевтелиевите ценности.
писанията ми са зловонни.
значението е ясно - даже в брюксел официално го представиха и поставиха на мястото му.
тва, че слабоумни деца на демокрацията тролят, че кат ги препикаваш дъжд ги вали, си е друга работа.
Кенеф е България,дори и в геташкия ти любим ес,ни изтипосаха,като такъв!Такива убитаци,като теб ни докараха до този хал!
България умря,те тръгнали за другите да се притесняват тцтцтцтц
Бат Валери ,сега ,като зам шеф на Парламента,ще докара още повече западни туристи от Афганистан и Африка и ш'сЪ опрай раотата