Безработицата в Русия достигна 6-месечен връх
Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец
Нивото на безработица в Русия се е увеличило до 4,6 процента през октомври 2019 г., предава tradingeconomics.com
През септември безработицата достигна ниво от 4,5 процента. Сегашното увеличение изпраща показателя на най-високото му ниво от април насам. Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец.
На годишна база безработицата е намаляла със 130 хиляди души. Безработицата в Русия достига най-високото си ниво от 14,10 процента през февруари 1999 г. и рекордно ниското ниво от 4,30 процента през август 2019 г.
Междувременно реалният ръст на заплатите достига 3,1%, което е под пазарните очаквания за увеличение от 3,4%. Продажбите на дребно, от друга страна нарастват с 1,6%, което бележи най-голямото увеличение на показателя за последните 6 месеца.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

и липсата на възпитание. Кратко и ясно, Педолино.
Шизи евроатлантическо, със сигурност си изцвъкано от проститутски канал... ако не на магистрална проститутка, то на политическа - кат бащата и майката на плевнелиев и боко.
Забрави да добавиш и че си идиот - като всеки фен на плевтелиевите ценности.
писанията ми са зловонни.
значението е ясно - даже в брюксел официално го представиха и поставиха на мястото му.
тва, че слабоумни деца на демокрацията тролят, че кат ги препикаваш дъжд ги вали, си е друга работа.
Кенеф е България,дори и в геташкия ти любим ес,ни изтипосаха,като такъв!Такива убитаци,като теб ни докараха до този хал!
България умря,те тръгнали за другите да се притесняват тцтцтцтц
Бат Валери ,сега ,като зам шеф на Парламента,ще докара още повече западни туристи от Афганистан и Африка и ш'сЪ опрай раотата