Безработицата в Русия достигна 6-месечен връх
Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец
Нивото на безработица в Русия се е увеличило до 4,6 процента през октомври 2019 г., предава tradingeconomics.com
През септември безработицата достигна ниво от 4,5 процента. Сегашното увеличение изпраща показателя на най-високото му ниво от април насам. Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец.
На годишна база безработицата е намаляла със 130 хиляди души. Безработицата в Русия достига най-високото си ниво от 14,10 процента през февруари 1999 г. и рекордно ниското ниво от 4,30 процента през август 2019 г.
Междувременно реалният ръст на заплатите достига 3,1%, което е под пазарните очаквания за увеличение от 3,4%. Продажбите на дребно, от друга страна нарастват с 1,6%, което бележи най-голямото увеличение на показателя за последните 6 месеца.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

и липсата на възпитание. Кратко и ясно, Педолино.
Шизи евроатлантическо, със сигурност си изцвъкано от проститутски канал... ако не на магистрална проститутка, то на политическа - кат бащата и майката на плевнелиев и боко.
Забрави да добавиш и че си идиот - като всеки фен на плевтелиевите ценности.
писанията ми са зловонни.
значението е ясно - даже в брюксел официално го представиха и поставиха на мястото му.
тва, че слабоумни деца на демокрацията тролят, че кат ги препикаваш дъжд ги вали, си е друга работа.
Кенеф е България,дори и в геташкия ти любим ес,ни изтипосаха,като такъв!Такива убитаци,като теб ни докараха до този хал!
България умря,те тръгнали за другите да се притесняват тцтцтцтц
Бат Валери ,сега ,като зам шеф на Парламента,ще докара още повече западни туристи от Афганистан и Африка и ш'сЪ опрай раотата