Безработицата в Русия достигна 6-месечен връх
Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец
Нивото на безработица в Русия се е увеличило до 4,6 процента през октомври 2019 г., предава tradingeconomics.com
През септември безработицата достигна ниво от 4,5 процента. Сегашното увеличение изпраща показателя на най-високото му ниво от април насам. Броят на безработните лица е нараснал със 110 хиляди до 3,48 милиона души, за сметка на 3,37 милиона безработни през предходния месец.
На годишна база безработицата е намаляла със 130 хиляди души. Безработицата в Русия достига най-високото си ниво от 14,10 процента през февруари 1999 г. и рекордно ниското ниво от 4,30 процента през август 2019 г.
Междувременно реалният ръст на заплатите достига 3,1%, което е под пазарните очаквания за увеличение от 3,4%. Продажбите на дребно, от друга страна нарастват с 1,6%, което бележи най-голямото увеличение на показателя за последните 6 месеца.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

и липсата на възпитание. Кратко и ясно, Педолино.
Шизи евроатлантическо, със сигурност си изцвъкано от проститутски канал... ако не на магистрална проститутка, то на политическа - кат бащата и майката на плевнелиев и боко.
Забрави да добавиш и че си идиот - като всеки фен на плевтелиевите ценности.
писанията ми са зловонни.
значението е ясно - даже в брюксел официално го представиха и поставиха на мястото му.
тва, че слабоумни деца на демокрацията тролят, че кат ги препикаваш дъжд ги вали, си е друга работа.
Кенеф е България,дори и в геташкия ти любим ес,ни изтипосаха,като такъв!Такива убитаци,като теб ни докараха до този хал!
България умря,те тръгнали за другите да се притесняват тцтцтцтц
Бат Валери ,сега ,като зам шеф на Парламента,ще докара още повече западни туристи от Афганистан и Африка и ш'сЪ опрай раотата