Официално! Старши комисар Калоян Калоянов е новият началник на бургаската Жандармерия
Tой вече е получил заповедта си за назначение, а досегашният ръководител на ключовото звено главен инспектор Ганчо Николаев се е пенсионирал с почести
Старши комисар Калоян Калоянов е новият началник на Зонално жандармерийско управление-Бургас. Той вече е получил заповедта си за назначение, а досегашният ръководител на ключовото звено главен инспектор Ганчо Николаев се е пенсионирал с почести, научи Флагман.бг.
Старши комисар Калоян Калоянов бе начело на ОДМВР-Бургас, която е една от най-големите и натоварени дирекции в страната, повече от 4 години. Той бе освободен от поста в началото на октомври, а бургаската структура на МВР бе поета от друг доказан професионалист в системата на силовото ведомство – старши комисар Радослав Сотиров.
Флагман.бг узна, че в момента, в който приключи процедурата по създаването на най-новата структура в МВР, а именно Главна дирекция „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“, за Бургас новото звено ще бъде поето от старши комисар Калоян Калоянов.
В новото звено се включват дирекция „Жандармерия“ към Главна дирекция „Национална полиция“ и Специализираният отряд за борба с тероризма. Целта е повишаване на ефективността на дейностите по предотвратяване и пресичане на терористични действия, освобождаване на заложници, задържане и обезвреждане на особено опасни престъпници или престъпни групи, осигурване на зона за безопасност срещу потенциални атаки, опазване на обществения ред при провеждане на масови мероприятия, възстановяване, поддържане и опазване на обществения ред при масови безредици.
328 кг. пилешко месо и колбаси са открити без документи на Дунав мост при Русе
Бивша приятелка на Григор Димитров влезе в руски политически скандал след видео към Путин
Сигнал за бомба прекъсна работата на Съдебната палата в София
Сахарски прах над страната до петък
Силвия Христова: За прозрачно правосъдие, справедливост и ясни правила
Катаджии спасиха млада жена преди да скочи от 120 метра на "Хемус"
Първите румънски домати излязоха на пазара на цени от 20 евро за килограм
Гърция обсъжда връщането на помощ между 22 и 100 евро месечно според дохода
Спешно търсят кръводарители за жената, подпалена в Ситово
Трайчо Трайков: Силното участие на български компании в проекта за 7 и 8 блок на АЕЦ "Козлодуй" е много важно
Роналдо се приближи до нова титла
Драма в Шампионска лига и Реал пропищя от съдиите
