Лили Иванова лапна 10 бона за снимка
Примата рекламира онлайн магазин за техника
Лили Иванова пусна реклама за черния петък. Примата промотира онлайн магазин за техника, пише Lupa.bg. Изпълнителката на "Детелини" е прибрала 10 бона за да пусне снимка и линк към страницата, научи сайтът ни от сигурни източници.
Естрадната легенда все по-често да рекламира клиники и продукти на страницата си в социалната мрежа. Лили явно се е запътила да става инфлуенсърка на стари години. Срещу рекламите Лили взима солидни пачки за да промотира даден продукт.
„Не мога да си сложа името под какво и да е. Трябва да е нещо добро и качествено, да съм го проверила, но след като аз го препоръчам, със сигурност хората ще ми се доверят”, аргументирала се Лили.
Във Фейсбук тя рекламира очна клиника, верига супермаркети, магазин за цветя и платено партньорство със столичния кмет Йорданка Фандъкова. Всичко това носи стабилни доходи на и без това богатата Лили Иванова, която знае цената си.
Това е най-бързата и лесна торта - със сочен сиропиран блат и нежен крем в една рецепта, която винаги се получава
Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест
С този елементарен трик картофите не покълват през зимата, бананите не покафеняват, а морковите траят цяла година!
НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин?
Голям празник е утре, спазват се много забрани
Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие
Математици със стряскаща прогноза: Краят на Света идва през ноември тази година
Лавина помете ски курорт край Монблан
Ако имате найлоново пликче, пригответе най-бързите Мини-понички
Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства
Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации
Поляците доминират в Бургас, а Германците водят туристическия поток във Варна

Освен ако не сте се объркали и да става дума за 100 хил