Веселка печели "Фермата"
22-годишната майка на 3 деца Веселка най-вероятно ще спечели формата, издадоха от екипа на предаването пред Lupa.bg. Участниците също смятат, че голямата награда от 100 000 лева трябва да отиде при отрудената жена.
"Веси е по-морална и по-ценна от мен, аз не заслужавам да спечеля шоуто", заяви домакинята Красимира, която наскоро обяви в ефир раздялата с бащата на сина си и завъртя любов с един от участниците в шоуто - Митко Калайджиев.
Вече напуснали участници от формата също издадоха, че конярката със сигурност ще стигне до финала на шоуто и най-вероятно ще вземе големия приз. Младата жена отглежда коне в село Борима и живее с наследниците си в големи лишения.
С първия си партньор се разделила заради злоупотребите му с алкохола и физическия тормоз, на който я подлагал. С втория си мъж е щастлива, но двамата нямат собствен дом и делят един покрив с родителите й, като живеят в мизерия.
Издирване на 11-годишната Наталия продължава: Доброволци с призив към похитителя
Жега, локални бури и празник: Какво време ни очаква в петък и кого да поздравим
17/07/2026, Петък 07:20
1
Дневен хороскоп за 17 юли 2026: Важни решения за Овена, Рибите да внимават с обещанията
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута
Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите
След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение
БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно
Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил
Кои зодии си пасват най-много в любовта
Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България
България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ
Приятелски запой край морето завърши със смърт и тежко съдебно дело

Какви качества има тя че да спечели, не спря да мрънка, да реве и да се оплаква. Чуждо мнение не приема, колко пъти направи нещо и и направят забележка и тя започва да се сърди и да реве. Пошегуват се с нея и пак сърдене и рев. Добре че Красимира и Силвия я добутаха до тук. Всеки човек е имал трудности и има, на са да псрадираш с това, това не е за финал.