Луна би шута на бившия си и вече има нов!
Фолк изпълнителката изобщо не си поплюва, когато става дума за мъже и липса на задръжки
Луна изобщо не си поплюва, когато става дума за мъже и липса на задръжки. След като наскоро фолкветеранката се раздели с младото си гадже Горан, което снима в свой клип, и го обяви за наркоман, който има нужда от лечение в комуна, ето, че до певицата вече има нов кандидат, пише Шоу.
"My yellow machine! Поздрави от слънчева Австралия! Току що приключих мощната обиколка с новия ми автомобил, в който има място само за истински мъже! А аз си имам един такъв вече...", пише изпълнителката в профила и в Инстаграм, а под него демонстрира и колко добре се чувства в новата си придобивка.
Чувствам се Божествено както винаги! По красива и влюбена съм от всякога! Искам да благодаря на всички мои фенове за многобройните подаръци, стотици обаждания и нестихващ интерес към мен!
Благодаря за неизчерпаемата обич, която ми дарявате всеки Божи ден! Очаквайте съвсем скоро най-новият ми проект за вас, който се прави за пръв път в България! И е нещо невиждано!!!", добавя още Луна в друг скорошен статус.
По всичко изглежда, че за поп фолк певицата разделите и драматичните обрати не са нищо повече от вдъховение за нови пиарски попадения.
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
