Скандал с Меси! Налетяха му на бой (ВИДЕО)
Луис Суарес спешно се намесил в тунела
Аржентинската футболна звезда Лионел Меси и уругвайският нападател Единсон Кавани стигнаха до ръба на сбиване по време на контролната среща между двата тима, играна в Тел Авив и завършила при резултат 2:2.
В 42-ата минута, при резултат 1:0 за уругвайците, капитанът на Барселона и нападателят на ПСЖ започват размяна на реплики, прикривайки устата си. Всичко това е придружено с отправяне на нервни усмивки. В близост до ситуацията е халфът на „селесте“ Матиас Весино, но и съдията Роей Райншрайбер, който показва жълт картон на аржентинската футболна звезда, съобщава Блиц.
Това не усмирява Меси и Кавани. Специалисти по четене на устните успяват да разберат, че уругвайският нападател кани съперника си на физическа саморазправа. Петкратният носител на „Златната топка“ отвръща: „Когато кажеш, когато кажеш“.
Размяната на остри реплики продължила и в тунела, където се включили и други играчи. Всичко се успокоило най-вече след намесата на Луис Суарес – уругвайският нападател на Барселона, който успял да укроти Меси и Кавани.
Таранът на ПСЖ коментира ситуацията след края на мача: „Истината е, че това беше мач, който на моменти беше много нервен. Прехвърчаха искри. Това са неща, които са нормални за южноамериканския футбол.
Къде ще можете да паркирате свободно в дните на Giro d Italia
160 години от рождението на един от най-значимите български поети - Пенчо Славейков
Три жени заровиха мъртъв дядо в двора и години му прибираха пенсиите
Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон!
Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток
Собственици на големи хотели в Слънчев бряг не смятали изобщо да отварят това лято
Румен Радев: България ще запомни Михаил Заимов като човек на духа, който въплъщаваше в образи, картини и слово
Привличането се превръща в интелектуално преживяване за тези зодии до 18 май
Тръмп след стрелбата във Вашингтон: Не се уплаших, живеем в луд свят
За първи път в Бургас – съдови хирурзи от УМБАЛ използваха безвреден газ вместо йоден контраст
Валерия Калудова спечели конкурса за визия на концерта „Филм без име“
САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха
