Вицепремиерът Марияна Николова ще участва в международния бизнес форум „Индия-Европа 29“
Петото издание на международния бизнес форум „Индия-Европа 29“ ще се проведе в Делхи, Индия, на 20 и 21 ноември 2019 г.
Заместник министър-председателят по икономическата и демографската политика Марияна Николова ще участва в Петото издание на международния бизнес форум „Индия-Европа 29“, който ще се проведе в Делхи, Индия, на 20 и 21 ноември 2019 г. Тя ще участва в откриващата сесия, където ще представи България като привлекателна дестинация за инвестиции и развиване на бизнес.
В делегацията, водена от вицепремиера Николова, ще бъдат заместник-министърът на туризма Любен Кънчев, заместник-министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Велик Занчев и председателят на Изпълнителната агенция за насърчаване на малките и средните предприятия Бойко Таков.
Преди старта на бизнес форума „Индия-Европа 29“, вицепремиерът Николова ще открие интерактивна среща между Българска търговско-промишлена палата и Федерацията на индийските търговско-промишлени палати.
Руснак пред подпис с ПСЖ
Как реагират зодиите на критика
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
3 зодии получават съобщение, което ще промени живота им за една нощ
Метеоролози: Южна и Югоизточна България да се готвят за екшън с времето
Осъдиха акушерка за причинена по непредпазливост смърт на новородено
Няма да се пипа майчинството, уверяват от „Прогресивна България“
