Ненчо Балабанов показа „звяр” за 30 бона
Актьорът брои торба пари за нов мотоциклет
Ненчо Балабанов показа „звяр” за 30 бона. Не е тайна, че актьорът е фен на мотоциклетите и че в един момент от живота си имал няколко накуп. Артистът сам се похвали с машината на своята страница във фейсбук.
Последно за него тръгна мълва, че поради безпаричие разпродал всичките си мотори. Поради липса на ангажименти имитаторът на Бойко не можел да води луксозен начин на живот, както бил свикнал.
Заради липсата на тлъсти пачки Ненчо се принудил да се раздели с машините. Балабанов е любител на високите скорости, но безпаричието го накарало да се откаже от тях.
Сега обаче се оказа, че кризата не е чак толкова сериозна, щом артистът успял да брои 30 000 за новата си покупка.
Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него?
Весела Лечева: Служителите на БОК не са получавали заплати от няколко месеца
Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания
Изчезнал на Еверест планински водач шерпа беше открит жив след седмица в неизвестност
Добре ли е Тръмп: Докторът каза, че съм 10 пъти по-здрав от Обама!
Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени
Задържаха четирима в Нидерландия за упояване и сексуално насилие на техни познати жени
Мълния уби млад мъж край Кресна
И през 2025 г. България е доставила значителен брой техника и въоръжение на Украйна
Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички
Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч
Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа

Да си я кара със здраве!