Никол Шерцингер топли чаршафите на бивш ръгбист
Певицата видимо е преживяла Гришо
Говори се, че певицата Никол Шерцингер има ново гадже. Бившата на Григор Димитров излизала с участник от предаването "X Factor: Celebrity", в което самата тя е част от журито. Никол била забелязана на среща с бившия ръгбист Том Еванс.
Том е на 34 години, а изпълнителката - на 41 г. Между двамата имало голяма химия, твърдят очевидци. Те си пращали съобщения дълго време, а накрая спортистът е решил да покани Шерцингер на среща. "Том е точно типа на Никол. Той винаги е казвал, че Никол е една от най-красивите жени в света.
Той я харесваше дълго време преди двамата да се запознаят в X Factor: Celebrity. Той беше малко притеснен и се чудеше дали това няма да провали участието му в шоуто, но те имат страхотна химия от самото начало. Те няколко седмици си писаха, като най-накрая Том събра куража да я покани на среща и я заведе на вечеря", посочва източник на "The Sun".
Изглеждало така, сякаш двамата много се забавляват. Но решили засега да се фокусират над предаването, а след края му - да видят дали може да се получи между тях. Преди години Том е имал връзка с актрисата от "90210" - Джесика Лоундес, както и с моделката Кели Брук.
Хилда Казасян разкри защо е най-позитивният глас в журито на „Капките“
Крехко печено агнешко с ориз и спанак – ароматна класика за Великден, която изчезва за минути!
Над 2800 са трудовите злополуки за изминалата година
„Малко българско училище в Чикаго“ е възстановено в официалния списък на българските училища в чужбина
Краят на Тръмп идва до дни, обяви американски медиум №1
Първото издание на националния форум „Парад на професиите“ в Бургас премина при силен интерес от родители, ученици и работодатели
Музеите в Бургас ще са отворени за Великденските празници
Великден в Бургас с големи екрани, онлайн излъчване и безплатен нощен транспорт
Да сте видели касова бележка от бояджия или водопроводчик
Путин продава топ имот в София на наш олигарх
Мъж загина след челен сблъсък с дърво на Подбалканския път (СНИМКИ)
Президентството даде рамо за първи ученически гвардейски отряд зад граница в Чикаго
