Вижте каква издръжка плаща доктор Енчев на Теди Велинова
Пластичният хирург показа снимка от луксозен хотел, в който се е настанил заедно с своя син
Доктор Енчев си е взел почивка, за да разпуска „по мъжки” в Берлин заедно със своя 7-годишен син.
Пластичният хирург показа снимка от луксозен хотел, в който се е настанил заедно с своя „малък принц”, както нарича момчето. Двамата с наследника му Филип са пътували по повод имения ден на хирурга. В Германия именития доктор има и доста клиенти и делови партньори
По същото време майката – Теди Велинова, с която Енчев се раздели през лятото със съобщение до медиите, е останала в София заедно с дъщеричката им София. Наскоро хирургът сподели, че отношенията с бившата му половинка са леко обтегнати, но и двамата се стараят децата да не го усещат. Двамата са спрели да общуват и почти не се чуват.
Моделката обаче получава доста сериозна месечна издръжка от пластичния хирур. Според източник на „Уикенд”, Велинова се радва на сумата от 10 000 лева, която наистина е доста висока за българските стандарти. Всички разходи за децата се посрещат от ваятеля на бюстове и джуки. Велинова заедно с хлапетата е останала и да живее в семейното имение.
Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев
19/06/2026, Петък 20:30
0
Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас
73-годишен български учител отива на съд за блудство с момиче
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига
Мистерията със смъртта на Едже Иртем се заплита
Мащеха уби 5-годишно момиче и лъга половин век, истината най-накрая излезе наяве
Учени в шах, откриха животно, което оцелява 5 години без грам храна
Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма?
3-годишно дете нападнато от крокодили, жена рискува живота си, за да го спаси
Васил Божков за 5-те милиона и Левски: Американски адвокати поискаха това вземане
Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости
