Шок в магазина: Столичанка откри червеи в пакет с пластмасови чаши
роверка на няколко пакета пред клиента е установила, че останалите опаковки са чисти
Столичанка остана шокирана от „откритие” в пластмасови чаши за еднократна употреба, предлагани по 100 бройки в една от най-популярните хранителни вериги в столицата. Купувачи откриха жива „находка” върху прозрачните изделия - червеи, някои от които запечатани фабрично на ръбчето на самите чаши, пише lupa.bg.
„Тъкмо да си сипя кафе, за да го пия навън и видях белите гадинки да се разхождат по няколко от чашите. Когато се вгледах, видях, че част от тях са като вградени в пластмасата. Отвратително!”, разказа неприятно изненаданата столичанка.
Жената занесла чашите обратно в магазина, за да сигнализира на управителя на хранителния магазин да изтегли партидата от щандовете. Проверка на няколко пакета пред клиента е установил, че останалите опаковки са чисти.
В крайна сметка топката отива при фирмата-производител на пластмасовите чаши - „Пластик”, която прави въпросните масово купувани изделия за еднократна употреба.
Специалисти предположиха, че е възможно чашите да не са били съвсем чисти, преди да бъдат опаковани и така ларвите са се самозародили вътре в найлоновия плик, особено ако са държани в топло и влажно помещение.
Комикът Ръсел Бранд обвинен в изнасилване и сексуално насилие по нови две дела
Българската роза влезе във висшата парфюмерия
Забраняват сандалите в Община Пловдив, без боси пръсти вече
Шеф на завод раздаде 6-цифрени бонуси на 540 служители
Германия обмисля забрана на социалните мрежи за децата
Три пъти мъж остава без книжка заради фалшиво положителен тест за наркотици
Полицаи задържаха палестинец, облечен като Дядо Коледа
2026 ще донесе повишения и доходи: 4 зодии сред фаворитите
Младите дами полудяха по него, той е от кралско семейство и е ерген
Щерката на легендарния наркодилър Паржо се забърка в нов екшън
Опашки пред банкоматите, натъпкахме ги с левове
Република Северна Македония прие проектозакон за железопътен тунел с България

Давайте, народът трябва да е шокиран, ужасен, обезумял и тотално изплашен...Пък ако ще да иде реч за червеи в пластмасови чашки.