Започна реконструкцията на най-дългата улица в село Дебелт
Частичната реконструкция на най-дългата улица в село Дебелт, община Средец започна, видя Флагман.бг.
В следващите няколко дни компрометираните участъци ще се премахнат и ще се постави нов асфалт.
Улицата е основната пътна артерия в селото, където живеят над 1000 души.
„Това е ангажимент, който аз и майка ми Иванка Ангелова (управлявала селото последните два мандата, но загубила на балотажа на 3 ноември, б.а.) поехме към жителите на село Дебелт. Обещахме, че независимо от резултата във вота, тази улица ще се реконструира. Благодаря на кмета Иван Жабов, че ни подкрепи и отдели средства в бюджета на общината за ремонт. Екипът му работи усилено по проекта за водния цикъл и вярвам, че до края на мандата ще се намери финансиране за пълната рехабилитация на улиците и подземната инфраструктура“, каза пред Флагман.бг Валери Ангелов, избран за общински съветник от НФСБ.
Той поясни, че именно изпълнението на поетите ангажименти и желанието на администрацията на Иван Жабов да работи за село Дебелт, го е накарало да подкрепи избрания за председател на ОбС Динко Цъцаров.
Днес Валери Ангелов пътува към София и ще има няколко срещи в парламента, включително с лидера на НФСБ Валери Симеонов, който също ще помага за осигуряването на средства за водния цикъл на село Дебелт.
Димитър Николов: Горд съм, че Бургас ще бъде домакин на "Мач на Надеждата"
Президентът с коментар за трагедията в Благоевград
Бургазлия беседва с филмови звезди в центъра на София
Почерненият баща от Благоевград се обърна към Радев и всички с власт
Жълт код за Бургаска и още 10 области
Макрон с първа реакция след срещата с Румен Радев
Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират
Дара и "Бангаранга" вече са в класацията на "Билборд"
Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници
Vivacom GAME ON 2026 стартира супергеройски сезон с нова визуална идентичност и мобилна игра
Министерствата на туризма и МВнР ускоряват издаването на визи за чуждестранни туристи и работници за лято 2026
Любо Пенев идва в Бургас за Мача на надеждата
