Децата на ДГ "Яна Лъскова" направиха своето първо посещение в библиотеката
Малчуганите се занимаваха със забавни игри, пъзели и образователна игротека
Децата от ДГ ”Яна Лъскова” – филиал ”Чайка” в Несебър, с ръководители г-жа Соня Казакова и г-жа Кремена Димитрова, направиха своето първо посещение в библиотека ”Стефан Владков” при НЧ”Яна Лъскова-1905”.
Там малките посетители с голям интерес разгледаха отдела с книги за деца; запознаха се с правилата за ползване на библиотечните услуги; с „Молбата на книгата” да бъде прочетена и върната в изряден вид; разбраха какъв е редът за записване и издаване на читателска карта.
Новите приятели на читалищната библиотека бяха приятно изненадани от библиотекаря Снежина Маркова, която им предложи много забавни игри, пъзели и образователна игротека. На място малчуганите разиграха и детска приказка.
Така, по един нестандартен начин, децата бяха запознати с дейността на библиотеката и тайните, които светът на книгите е готов да им разкрие, а институцията си спечели нови въодушевени читатели.
Любовен триумф: Тези три зодии ще изживеят най-романтичния февруари
Мико Кузманов се сгоди, избраницата му също е известна
Докога продължават проливните дъждове у нас
Родното участие на Олимпийските игри по дни и часове
В България изхвърляме огромно количество храна
Йоханес Клаебо е абсолютната звезда на Олимпиадата - знаете ли какъв рекорд гони?
Костадинов предяви териториални претенции към Русия
В дома на варненец са открити 5 вида наркотици
Стряскащ порой в община Кирково, няма достъп до две населени места
Футболистите на ЦСКА като космонавти - вижте какво се случва в клуба
Тази красавица може да е звездата на Олимпиадата
Близка на Ивайло Калушев: Сигурно е убит и заровен
