Сблъсък на Пежо с Лада „Нива” край „Божура” в Странджа, ранен е горски стражар
Мястото на катастрофата е при отбивката за хижа „Божура”, откъдето към главния път е излизал със служебната кола горският стражар
Тежка катастрофа по главния път между градовете Средец и Болярово блокира движението на МПС в 19 часа тази вечер. Сблъсъкът е между джип Лада „Нива” и лек автомобил „Пежо”, съобщават очевидци на дежурния телефон на Флагман.бг.
Към мястото пътува линейка, тъй като е пострадал водачът на ладата. По информация на Флагман.бг шофьорът е горски служител и е пътувал със служебната си кола, бил е сам.
Не може да се прецени какви наранявания има, но състоянието му не изглежда добро, казва нашият информатор.
Мястото на катастрофата е при отбивката за хижа „Божура”, откъдето към главния път е излизал със служебната кола горският стражар.
Ако не сте поели по този път, по-добре е да изчакате, тъй като движението е затруднено, съветват очевидци.
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев

То за такива като теб няма лечение но.....
Да те информирам малко по точно. Горския служител е изпълнявал служебните си задължения далеч това място което споменаваш. При напускане на обекта си от отбивка разположена на много лош завой и не осветена от храсти "местност Белите брези" е бил пометен от лекият автомобию движещ се по главният път поради лоша видимост. Момчето не е пияно а е работило до късно за разлика от теб предполагам. И удара не е станал в 19 часа а в 17 часа. Писна ми от такива като теб.
Момчето е претърпяло катастрофа все пак.
Нямаш капка мозък ГЛУПАКО!!