Галена показа поразяващ френски шик
Певицата зарадва ценителите на красотата със стилен аутфит
Галена отведе почитателите си във френската столица Париж с най-новите снимки, които сподели в социалните мрежи. Певицата зарадва ценителите на красотата със стилен аутфит, представен на фона на емблематични за града на любовта, места.
Тоалетите й следват предпочитанията на известните със своя безупречен вкус французойки, като обединяват класически стил с модерни елементи, а водещи са черият, белият и бежовият цвят.
Няма спор, че звездата на фолка знае как да привлече вниманието на публиката и винаги успява да я завладее със своите превъплъщения – не само във видеоклиповете и на сцената, но и в ежедневието си. Личи си старанието и вложените средства в тоалетите на Галена.
Водеща от бТВ слезе от ефир, защото е бременна. Всички питат кой е бащата
Офертите заваляха: Хотелиерите очакват септември да изпревари август по морето
След „Левски“ - към клуба от родния му град: Мило Борисов преговаря да вземе „Берое“
„Акулите“ хвърлиха Sharky в битката за талисман на „Евровизия 2027“ в Бургас
Четирима починаха от западнонилска треска в Северна Македония, 38 са заразените
Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ разширява образователното си портфолио с нова магистърска програма
Тази вечер е големият концерт на Тони Димитрова в Бургас, билетите са разпродадени
Слънчев бряг отново потвърди славата си на Меката на ментетата: 3709 „маркови“ артикула паднаха в полицейски капан
ПП-ДБ заговориха за тиха чистка в образованието, Бургас е сред визираните
Хванаха трима варненци в крачка край Иракли, тарашели паркирано Рено
ПТП затапи ключов булевард в Бургас, пернишки Хюндай нацели бургаско Субару
Чиновниците получават хоум офис до два дни седмично, парламентът решава след ваканцията
