Камион уби 6-годишно дете в Русе, водачът избяга
Полицията издирва шофьора
6-годишно дете е загинало, след като е било блъснато от камион, съобщиха очевидци. Инцидентът станал днес преди обед в кв. Долапите в Русе, съобщава ТVN.
Детето, което било на улицата с баба си, било блъснато от товарния автомобил, който правел завой. В резултат на удара починало на място.
Вместо да спре и да окаже помощ, водачът се опитал да избяга. В момента се издирва от органите на реда. На място екип на полицията изяснява обстоятелствата около трагичния инцидент.
Робот прахосмукачка избухна в кухня, 25-годишен мъж е с 75% изгаряния
Кола връхлетя банка във Вълчедръм: крадец опита да изтръгне банкомата
7-годишното дете от касапницата на Хемус е на апаратно дишане, лекарите отстраниха далака му
МВР проверява дали Делян Пеевски има частен самолет
Битка от новото поколение: Непобеденият варненски феномен и пловдивски ас взривяват галата MAX FIGHT 66 в Бургас
МВР засилва издирването на 11-годишната Наталия, Демерджиев недоволен от първите действия
Трагедия в Карлово: Бебе на 2 месеца почина след два спешни прегледа
Съдът отряза Коцето: Остава без книжка след гонката с Емрах
Пламъци и гъст дим на АМ „Тракия" в посока Бургас, камион се запали
Европа окупира четвъртфиналите на Мондиал 2026 с шест отбора в Топ 8
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Слънчев бряг предоставя пълноценен социален живот на хората, сътворили историята на туризма
Европрокуратурата разследва 17 договора за жп проекти у нас
