×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Крадец в „Кауфланд“ намушка двама охранители


Крадец в „Кауфланд“ намушка двама охранители
Екшънът се разиграл около 14 часа в неделя, когато вътре e имало много клиенти
12 Ноември 2019, Вторник, 14:20 ч.
Автор: Флагман.БГ

Пострадалите гардове са с прорезни рани

Крадец в магазин от веригата „Кауфланд“, който се намира на столичния булевард „Тодор Каблешков“ 3, е намушкал двама охранители. Екшънът се разиграл около 14 часа в неделя, когато вътре e имало много клиенти. 32-годишният мъж си взел хендсфри и две батерии, но преминал през касата без да ги плати.

Двама служители на частната охранителна фирма го спрели и му казали да се върне и да си плати. Мъжът обаче се развилнял и извадил нож, с който наръгал единия гард в дясната длан, а другия в лявото рамо, съобщава „Трафик нюз“.

Двамата пострадали с прорезни рани, които са на 35 години, са откарани в „Пирогов“, след което са освободени за домашно лечение.

Нападателят е задържан в Шесто районно управление. Засега не е ясно дали е бил употребил наркотици.


В категории: Крими


12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Катастрофа с жертва и ранени до Разград Катастрофа с жертва и ранени до Разград 11/01/2026, Неделя 18:40 0
Флагман.БГ Преслава отново на екзотична екскурзия Преслава отново на екзотична екскурзия 11/01/2026, Неделя 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Подигравка с Мони Николов заради Русия? Подигравка с Мони Николов заради Русия? 11/01/2026, Неделя 16:50 0
12
Коментара по темата
12.
Зощо са го задържали?
13.11.2019 11:22:10
1
0
От полицията незнаят ли , че крадци, убийци, и роми са под закрилата на ООН, ако не знаете птайте ББ.
11.
Twix до 10
13.11.2019 06:37:04
0
1
Ти трябва да си сникърс ко става само десерти пишат тука
10.
Снисърс
13.11.2019 06:32:02
1
0
Марс не ги знаеш брус ли и салито те са бригада със стефан БИТИЯ,пешо сърмата,и наско циганина от поморие,дигат по 20 тона жица на ден. Много са оборотни на сюнета им пя наско ментата
9.
Служител
13.11.2019 00:43:43
0
2
Тъпаци, не коментирайте след като нямате грам мозък!
8.
Въпрос към пешо чепа (3)
12.11.2019 22:21:47
2
0
Пеше бе, направи ли усилие да прочетеш статията? Двамата "колнати" ОБЩО били на 70!!! "Случайно" предците ти да са от Чукотка... зер чукчите били писатели, а не читатели... та и ти тъй, а?
7.
МАРС
12.11.2019 18:02:01
1
2
САЛИТО И БРУС ЛИ ДА ВНИМАВАТ МНОГО В ИГРАТА ЗНАЕМ И АЙПИТАТА ВНИМАВАЙТЕ КРЕТЕНИ КРАДЛИВИ
6.
МАРС
12.11.2019 17:59:05
1
2
БРУС ЛИ И САЛИТО ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАТ КОЙ Е МОЧИ И КОЙ СА МИШКИТЕ ОТ КОЗЛОДУЙ ПРЕДИ ДА ПЛЯМПАТ ГЛУПОСТИ ЗА ГРАД КОЗЛОДУЙ АБЕ ПСИХАРИ ККВО ИМАТЕ ОБЩО С ХОРАТА ЖИВУЩИ В ГРАД КОЗЛОДУЙ
5.
Yordan Enchev
12.11.2019 16:26:21
5
3
Ami na men se opita lkasierkata da mi prodade zaza pargena po 16 leva kiloto i na kasata izvika ohranata za6toto ne iskam da platia sigurno zazata e bila palna s 4eren haiver palamuda e po 9 leva kiloto tova stava v burgas
4.
До 1
12.11.2019 16:22:02
3
5
Явно си много тъп
3.
Пешо кура
12.11.2019 16:20:53
4
7
Кви охранители 70 г.пенсионери сложени за "бройка"
2.
Брус Ли от меден рудник
12.11.2019 15:41:38
3
3
Ей Козлодуй ща бем тебе гъзъ със салито
1.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
12.11.2019 14:32:56
4
14
пак циганин от меден рудник
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Научни изследвания показват ефективност на какаовите флаваноли за по-добра концентрация и памет Лоша новина за българите с имоти в Гърция, премахват кешовите наеми Лоша новина за българите с имоти в Гърция, премахват кешовите наеми Съседката ни въвежда пълен електронен контрол от април Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства От лечебни отвари до фармацевтични формули - как древните познания продължават да влияят на медицината Преслава отново на екзотична екскурзия Преслава отново на екзотична екскурзия Поп-фолк звездата откри креативен начин да предпази кожата си от силното слънце Бургаски пенсионер пита: Защо няма контрол върху тротинетки и велосипеди по ул. „Александровска“ Бургаски пенсионер пита: Защо няма контрол върху тротинетки и велосипеди по ул. „Александровска“ Гражданин реши да изрази недоволството си от системата на УКОРС в морския град Държавата наема все повече узбекистанци и непалци за работа у нас Държавата наема все повече узбекистанци и непалци за работа у нас Законопроектът предвижда облекчаване на достъпа до трудовия пазар за чужденци от трети страни И да умреш струва двойно повече от 1 януари в Бургас И да умреш струва двойно повече от 1 януари в Бургас От 125 лева на 125 евро - новите цени в общинския обреден комплекс предизвикват обществено недоволство Това са най-интересните арабски сладки с пълнеж от фурми Това са най-интересните арабски сладки с пълнеж от фурми Много вкусни и ароматни Русе обяви 12 януари за неучебен ден заради екстремно студено време Русе обяви 12 януари за неучебен ден заради екстремно студено време Причината е жълт код за екстремно ниски температури и рискове за безопасността на децата С какво плащат бургазлии, лев или евро? С какво плащат бургазлии, лев или евро? Социален експеримент показа към коя валута са се ориентирали жителите на морския град
Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Научни изследвания показват ефективност на какаовите флаваноли за по-добра концентрация и памет Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства От лечебни отвари до фармацевтични формули - как древните познания продължават да влияят на медицината Преслава отново на екзотична екскурзия Преслава отново на екзотична екскурзия Поп-фолк звездата откри креативен начин да предпази кожата си от силното слънце Как "Розовите пантери" офейкаха на ролери след шеметния обир в Гърция Как "Розовите пантери" офейкаха на ролери след шеметния обир в Гърция Двама сърби от престъпната мрежа бяха задържани в България и Хърватия след кражба на близо 600 000 евро Какво ядат хората в Гренландия - традиционни и местни ястия в полярната кухня Какво ядат хората в Гренландия - традиционни и местни ястия в полярната кухня От супата  suaasat  до ферментиралите птици  kiviak  - как природата и културата оформят хранителните навици в най-големия остров на света Спипаха с много наркотици тв любимеца на българките Спипаха с много наркотици тв любимеца на българките Турският актьор е задържан при мащабна акция срещу трафика и употребата на наркотици Тръмп предупреди Иран, че САЩ са готови за действие при ескалация Тръмп предупреди Иран, че САЩ са готови за действие при ескалация Американската администрация обсъжда различни сценарии за удар срещу ислямската република на фона на масови протести Оставиха в сила кода за опасно време в цяла Великобритания и след бурята "Горети" Оставиха в сила кода за опасно време в цяла Великобритания и след бурята "Горети" Издадени са предупреждения за сняг, лед, вятър и дъжд Трагедия в Колумбия! Частен самолет се разби, сред жертвите е известен певец Трагедия в Колумбия! Частен самолет се разби, сред жертвите е известен певец Машпината катастрофирала малко след излитането си Това ще са най-търсените професии през 2026 година Това ще са най-търсените професии през 2026 година Най-голям дял от заявените нужди са за квалифицирани работници – над 128 000 души със съответна професионална подготовка
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Партиите са секти с един вожд, другите са безгласни букви Виц на деня Виц на деня - Ти си първата жена с която вечерям, откакто жена ми ме напусна.
- О, колко мило, кога се разделихте?
- Сутринта.
Виц на деня Виц на деня - Днешно време младите нямат никакъв морал. Прегръщат се, целуват се, разголват се - ужас!
- А ние навремето - срещнеш Пешо зад дувара, па го хванеш за дюкяна, па срам, срам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяка загорела манджа стои жена с телефон, а зад всяка загорела жена стои мъж с телефон.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори