Спортен шеф опита да избяга от затвора
Михаил Баришев се надявал да бъде застрелян от охраната
Арестуваният бивш шеф в спортното дружество ЦСКА (Москва) Михаил Баришев е опитал да избяга от затвора, в който се намира вече почти една година.
Баришев, който има чин полковник от армията, е направил опит да се измъкне от сградата на Главното военно-следствено управление. 41-годишният военен обяснил, че при опита си е стигнал само от коридора до стълбите, но целта му не е била истинско бягство. Надявал се да бъде застрелян от охраната, тъй като е загубил всякаква надежда обективно разглеждане на заведеното срещу него съдебно дело, съобщава Блиц.
Михаил Баришев е бил началник на управлението за работа с личния състав към ЦСКА (Москва). Той е арестуван на 22 ноември 2018 година по обвинения в корупция и получаване на подкупи в размер на 23,5 милиона рубли около провеждането на военни игри в Сочи.
Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство
Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели
Баща загина като герой в морето, опитвайки се да спаси децата си
Манчестър на тръни, гори огромен пожар! Млада подпалвачка в ареста
Мечтана почивка се превърна в ужас: 4-годишно хлапе стреля фатално по бебе
Ас от Световното почина внезапно
Кола натресе линейка, спешният автомобил се обърна в канавка - има ранени
Млад световен шампион съден за убийство, каза само имената си в залата
Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър
Георги Кандев излезе с позиция след разкритията за връзки с Картофа
Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО)
