Ку-ку! Семейство отглежда 7-метров питон в дома си
Хищното влечуго се храни със сърни и кози
Маркъс Хобс от Глостършър, Великобритания, купил питона Хекси, докато змията била "само" два метра. Шантавият поданик на Елизабет II разказва, че храни питона, който днес е дълъг цели седем метра, със зайци и мъртви сърни и кози, които му осигуряват местните фермери и ловци.
Съпругата му Ейми казва, че много харесва Хекси, единствено се ядосва на голямото пространство, което той взема в къщата. Маркъс винаги предупреждава гостите си да не правят резки движения, понеже питонът може да е смъртоносен – той може за секунди да удуши голям човек и да го погълне цял за няколко минути, пише Лупа.бг
Маркъс е убеден, че Хекси никога не би го нападнал, но единственото, което не си позволява, е да го изважда от вивариума, където питонът спи, когато двете му малки момчета са наблизо. Световният рекорд за дължина на питон принадлежи на влечуго от Бирма, което е 6 метра и 60 см, но Маркъс е убеден, че неговия домашен любимец е по-дълъг.
Превод от в. „Сън”
Как всяка зодия реагира на предателство
Барселона с трансферна бомба
Каква е слабостта на всяка зодия
Иван Иванов – кандидатът, който превърна действията и отчетността в политика в своя кауза
Програмата на Флора Бургас 2026 започва с ревю на тоалети от цветя и демонстрации на открито
Гофрети у дома - бърза рецепта
Трикове за почистване на килими
Как да почистите завеси без пране
Домашна пица като от ресторант
Тайни за бързо почистване преди гости
Голяма звезда напуска Реал Мадрид
Домашна бисквитена торта без печене - лесна рецепта
