Майка хвърли двете си деца от 9-ия етаж и се самоуби
Тя и невръстната й дъщеричка загинали на място, а синът й е в реанимация в тежко състояние
Жителка на Москва извърши зверско престъпление, след което сложи край на живота си. 36-годишната Людмила Соколова първо хвърлила от прозореца на 9-ия етаж на апартамента двете си деца – момиченце на 1,5 годинки и момченце на 6 г., след което скочила сама. Трагедията се разигра в понеделник сутринта в северозападната част на руската столица.
Жената и невръстната й дъщеричка загинали на място, а синът й е в реанимация в тежко състояние. Малко преди да извърши жестокото престъпление, Соколова се обадила на Бърза помощ с оплакване, че момиченцето й е вяло и няма апетит.
Дошлите на място лекари обаче не успели да попаднат в квартирата, тъй като никой не им отворил. В това време тя извършила тройното убийство. В прощалното си писмо Людмила призовала да не винят никого за трагедията и най-вече съпруга й.
Самият той е в шоково състояние и е откаран от Бърза помощ в болница, обявиха медици. По предварителни данни, семейство Соколови не се е водело на отчет в социалните служби като неблагополучно. Според запознати, причина за трагедията са станали лични проблеми на 36-годишната жена. В апартамента й полицаите открили множество нейни стихотворения, посветени на живота след смъртта, пише Лупа.
Отиде си поетът Найден Вълчев, автор на текста на емблематичната "Една българска роза"
Днес е специален празник! Ето кой има имен ден
Защо някои хора виждат "светлина в края на тунела", когато умират
Унгария ще съди ЕС заради руския газ
Голямо разочарование за Мъри Стоилов в Турция
УЕФА зарадва футболна България! Ще сме домакини на голям форум
Български шофьор реши да кара по тротоара
Екшън с морски дрон в Румъния
Знаете ли, че във Формула 1 влиза нов отбор? Пилотите му са познати лица, екипът се цели високо
Мистериозно устройство на пътя върши двойна работа
Европейският главен прокурор Лаура Кьовеши се срещна с Георги Георгиев
