3-те зодии, без които ще живеем по-добре
Без тях сякаш светът щеше да е по-добро местенце за всички останали...
Светът е прекрасен, животът е повече от разкошен, но понякога има хора, които просто всички тези красоти на вселената да бледнеят пред техния труден характер...
Има зодии, които наистина могат да наранят и разбият на парчета толкова сериозно душата ни, че даже тайно да си мечтаем техният зодиакален знак изобщо да не съществува...
Разбира се, не слагаме всички представители на тези зодиакални знаци под общ знаменател, но има едни 3 зодии, без които сякаш светът щеше да е по-добро местенце за всички останали...
Овен: безспорно тази зодия е с много противоречив характер. Колкото и да ги обичаме, понякога така ни късат нервите, че по-добре да си бяха останали на Марс, планената-покровител на знака им.
Водолей: интересни, симпатични, весели, забавни, но все пак си остават странни субекти, с които винаги е трудно да се разбереш. В личните или професионалните взаимоотношения... внимавайте с този зодакален знак!
Скорпион: обсебващи, манипулативни, жестоки и противоречиви. Този знак колкото и да е прекрасен понякога, може точно за 3 секунди да се превърне в най-големия ни враг, кошмар и да вгорчи живота ни. Затова със скорпионите - умната!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Колкото се може по-далеч от тези изброените.....