3-те зодии, без които ще живеем по-добре
Без тях сякаш светът щеше да е по-добро местенце за всички останали...
Светът е прекрасен, животът е повече от разкошен, но понякога има хора, които просто всички тези красоти на вселената да бледнеят пред техния труден характер...
Има зодии, които наистина могат да наранят и разбият на парчета толкова сериозно душата ни, че даже тайно да си мечтаем техният зодиакален знак изобщо да не съществува...
Разбира се, не слагаме всички представители на тези зодиакални знаци под общ знаменател, но има едни 3 зодии, без които сякаш светът щеше да е по-добро местенце за всички останали...
Овен: безспорно тази зодия е с много противоречив характер. Колкото и да ги обичаме, понякога така ни късат нервите, че по-добре да си бяха останали на Марс, планената-покровител на знака им.
Водолей: интересни, симпатични, весели, забавни, но все пак си остават странни субекти, с които винаги е трудно да се разбереш. В личните или професионалните взаимоотношения... внимавайте с този зодакален знак!
Скорпион: обсебващи, манипулативни, жестоки и противоречиви. Този знак колкото и да е прекрасен понякога, може точно за 3 секунди да се превърне в най-големия ни враг, кошмар и да вгорчи живота ни. Затова със скорпионите - умната!
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките

Колкото се може по-далеч от тези изброените.....