Юксел Кадриев в траур, погреба близък човек
Тв водещият не се бил виждал с роднините си дълго време
Юксел Кадриев загубил чичо си – брат на баща му Феми, споделят негови съграждани от Оряхово. Новината разстроила тв водещия, който не се бил виждал с роднините си дълго време, пише Ретро.
Семейството на Юксел продължава да живее скромно в крайдунавското градче, въпреки че синът им отдавна се е установил в София. Гина и Феми – майката и бащата на новинаря, не желаели да го притесняват по никакъв начин и се чувствали добре в родния си край. Мъчно им било единствено, че рядко се виждали с него и внучката си Габриела, която била най-голямата им гордост.
Когато водещият се раздели скандално със съпругата си Бонка и взе родителските права върху тогава малката Габи, майка му Гина се бе преместила за известно време в София, за да може да помага в отглеждането ѝ и да върти домакинството. Когато Габриела станала самостоятелна млада дама, майката на новинаря се върнала в родния град. Въпреки че с мъжа ѝ нямали първокласни удобства, живеели добре, а често съгражданите на Юксел виждали баща му да ходи усмихнат из центъра на града.
По всяка вероятност Кадриев подпомагал родителите си финансово, защото макар да били работливи хора, пенсиите им не били изобщо високи, разказват запознати от Оряхово.
В малкото и бедно градче телевизионерът ходел все по-рядко. Когато имал възможност, второто му любимо място след бащиния дом бил хълм с приказна гледка, където обичал да остава сам. Винаги намирал време и за приятелите си от детството, които са категорични, че животът в столицата и работата в телевизията изобщо не са го променили.
Камион и лек автомобил изгоряха при пожар във Варна
Пострадалият колоездач от Джиро дИталия е в стабилно състояние в "Пирогов"
Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран
Страхотен концерт в третата вечер в Бургас на младежкия музикален фестивал „СОЛиСиМи“
Пиене на кафе и отслабване? Може, но има условия
Дневен хороскоп за 10 май 2026: Любов и късмет озаряват деня
Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Шестима пострадали след масовото падане на Джирото
Закараха спешно до "Пирогов" един от колоездачите, пострадали при днешното падане на Джирото
Джамбазки: Либералният дневен ред не позволява да се показват престъпленията и изстъпленията на „малцинствата“
Подаграта се отключва от месото
