Нова любов върна усмивката на Анелия
Певицата тренира усърдно, за да изглежда добре за любимия си
Фолкпевицата Анелия отново се носи на гребена на любовта. Новата тръпка на певицата е отпечатана в нейната усмивка и безупречен външен вид.
Изпълнителката на "Дай ми още" сподели в личния си профил във 'Фейсбук" огромен букет от червени рози, чиято бройка не можем да преброим. От фотоса веднага заваляха предложения, че става въпрос за изненада от таен обожател.
Дори най-близките й приятели предполагат, че Анелия има таен ухажор, защото не е споделяла с тях да има "пеперуди в стомаха". Той обаче не бил никак таен за певицата и тя знаела неговото име. И щом споделя изненадата от него, значи има сериозни намерения и като нищо ще се впусне в нова любовта авантюра.
От доста време насам пайнерката не е оповестявала любовния си живот, а от запознати знаем, че повече от година е сама. Преди това въртеше любов с човек от политиката, а преди него с Калоян Арсенов.
Анелия безспорно е една от най-привлекателните жени в България и не страда от липса на ухажори. Тя обаче си търси истинската любов и е убедена, че рано или късно ще я намери. Дотогава се е отдала на усилена работа и усърдни тренировки във фитнес залата с персонален инструктор.

Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
