×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьорът, убил човек и ранил още двама при катастрофа на АМ „Тракия“, обжалва ареста си в Бургас
  • Анди Бърнам поема поста на британски премиер
  • Над 5200 са жертвите от земетресенията във Венецуела, хиляди са без дом
  • Вдигат трети паметник на Димитър Пенев
  • НЗОК ще плаща ортопедичните стелки на деца и възрастни
  • На Илинден не се влиза в морето
  • С 40% вдигат цените топлинните счетоводители
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мариана Попова в истерия от ревност заради „Пътят на честта"


Мариана Попова в истерия от ревност заради „Пътят на честта"
За да угоди на ревнивата си половинка, актьорът сериозно обмисля да напусне поредицата. което изправило на нокти продуцентите
08 Ноември 2019, Петък, 20:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Певицата бясна заради интимни сцени на Плачков, натиска го да напусне сериала

Екипът на "Пътят на честта" е разтърсен от грандиозен скандал. Певицата Мариана Попова придружава всеки ден Веселин Плачков на снимките и му устройва грандиозни сцени на ревност, без той да й дава повод.

Изпълнителката се държи изключително провокативно с колежката му София Маринкова, с която той си партнира. Когато двамата трябвало да снимат по-интимна сцена, Мариана полудяла и започнала да държи сметка на Веселин защо предната вечер не е видяла подобни сцени в сценария.

Дори го обвинила, че умишлено е скрил страницата от нея. Питала директно красивата София дали не е новата му жена, а актрисата направо онемяла от абсурдните обвинения, защото, както е известно, тя е сериозно обвързана с радиожурналиста Драгомир Симеонов. Разгневената Мариана дори поставила ултиматум на Плачков да избира между нея и сериала.

За да угоди на ревнивата си половинка, актьорът сериозно обмисля да напусне поредицата. което изправило на нокти продуцента Маги Халваджиян и сценаристката Милена Фучеджиева. Те се видели в чудо какво да правят с героя на Веселин - Киро Християнина, който изпълнява една от централните роли, за да го изкарат от сагата.

Колеги на Плачков пък недоумяват как може да позволи подобно отношение от страна на Мариана. Те прогнозират, че колкото и да обича певицата, едва ли ще остане с нея дълго, ако тя продължава да го ревнува от всяка и не спре да го следва по петите навсякъде. "Да не се е хващала с актьор, та интимните сцени са част от работата!", коментират хора от екипа.

Мариана и Веселин се срещат за първи път в Кърджали, но не било любов от пръв поглед. Сгодиха се през 2018 и имат дъщеря Екатерина на една годинка като и двамата имат деца от предишните си връзки, пише Галерия. В същото време стана ясно, че братът на продуцента Маги - Джуди Халваджиян, ще се изяви в епизодична роля в 'Пътят на честта".


В категории: Разследване


10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Почина футболната легенда Кевин Кигън Почина футболната легенда Кевин Кигън 20/07/2026, Понеделник 17:40 1
10
Коментара по темата
10.
Злати
11.11.2019 16:37:40
0
0
Плачков си завря колчето сам с тази леко фъфлеща кифла.Помните ли как псуваше като хамалин в едно ТВ предаване.И едно друго предаване помня в което се обясняваше колко много обича съпруга си , някакъв чужденец беше и как той я боготворял и бла бла бла
9.
вери зле
10.11.2019 18:42:44
1
4
Тоя изигра рядко тъпа роля с псуващия Левски и нещо си е повярвал. И за масовка не става според мен
8.
Дидо
10.11.2019 10:23:26
2
5
Че тая е глупава и в лице като мазна баница - ясно,ама и тоя го видехме какъв "мъж" е - да скача на бой на онува болно (в главата) гримьорче в Биг Брадър!!!
7.
Не му завиждам
09.11.2019 17:52:46
1
7
Тоя се е наиграл яко с тая :-)
6.
Малина
09.11.2019 13:58:35
4
12
Жалко! Серияла няма да е същият без Веселин Плачков като Киро Християнина,друг едва ли ще изпълнява ролята така добре.Мариана Попова направо прекалява,защо тогава се е омъжила за актьор.
5.
Ще тегли, като е бил сляп
09.11.2019 06:59:49
1
22
Малии...
Дрга ще му убият актьора в сериала и скоро роля няма да види.
Тая сигурно ит ревност го чука всяка вечер и ако не може по 3 пъти на вечер му вдига скандал, че спи с друга
Къде спа бре момче, как не разбра каква е преди да я вземеш?
4.
Adi
09.11.2019 05:33:28
1
13
Kakvo pravi tova prili4no mom4e do tazi prostotija ? Nahalna , prosta i grozna .
Trjabva da se osuznae kolkoto moje po - burzo . S ni6to ne moje da go zadurji .
A na nego kude my sa o4ite , 4e ne vijda groznata ii i razkrivena fizionomija ?????
3.
Аз Варна
09.11.2019 04:38:57
2
30
Да измислят роля за Марияна Попова(като съпруга в сянка) и да се избият от ревност в ефир.Голям смях ще падне.Не стига ,че грозна,ами и глупава.Жалка е.Плачков трябва да я изрита,че го излага.
2.
Независим
09.11.2019 03:09:08
2
28
Аз помня как тя се държа във ВИП БРАДЪР.Псуваше и се държеше арогантно
1.
Ссс
08.11.2019 20:48:30
1
33
Таз грозотия да вземе да се разкраси малко че да почне да и обръща внимание.Егати крокозъбела
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
„Солени ветрове“ връхлитат Бургас: 22 барда и 5 дуета от четири държави превземат „Охлюва“ „Солени ветрове“ връхлитат Бургас: 22 барда и 5 дуета от четири държави превземат „Охлюва“ В „Небесните бардове“ ще се пеят песни на Пламен Ставрев, Христо Граматиков, Светлана Стоянова, Гриша Трифонов, Емил Ангелов и Бойко Георгиев, ще бъде почетен и Льоди  Буря в Ямбол: Дървета смазаха коли, улиците се превърнаха в реки Буря в Ямбол: Дървета смазаха коли, улиците се превърнаха в реки Силният вятър повали дървета и клони, а поройният дъжд предизвика сериозни завирявания в града Опасни бури над Западна България, рискът остава до полунощ Опасни бури над Западна България, рискът остава до полунощ Очакват се проливни валежи, гръмотевици, внезапни пориви на вятъра и локални градушки Спасители от Созопол бият тревога: Жегите са по-опасни и от мъртвото вълнение Спасители от Созопол бият тревога: Жегите са по-опасни и от мъртвото вълнение Българските туристи са много дисциплинирани, каза Робърт от Полша, който вече пето лято надува свирката и вади хора от морето „Сексотерапия“, изневери и много смях: „Мухи без глави“ ще ви изненада и с необичайна „рецепта за щастие“ „Сексотерапия“, изневери и много смях: „Мухи без глави“ ще ви изненада и с необичайна „рецепта за щастие“ Мая Новоселска и звезден актьорски състав влизат в комичния свят на Теди Москов на 22 юли Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Израел се надява да унищожи ислямистите и техните проксита. Чрез нея Тръмп вижда начин да прочисти Европа от омразните му либерал-глобалисти  Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels Michelin отличава места със собствен характер, последователно качество, високо ниво на обслужване и ясна връзка с дестинацията За една консерва русенско варено гранични полицаи от Бургас станаха за смях (ОБНОВЕНА) За една консерва русенско варено гранични полицаи от Бургас станаха за смях (ОБНОВЕНА) Сигналът е изпратен го Главна дирекция "Гранична полиция" и до Флагман.бг Мисия достъпност: Как ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас разбива стереотипите за частното образование Мисия достъпност: Как ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас разбива стереотипите за частното образование С профил по природни науки, латински език и такса от едва 125 евро, езиковата гимназия отваря вратите към медицината и реалния бизнес за всяко семейство Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна Областният управител и заместникът му обходиха цялото трасе, разговаряха с изпълнителя и провериха дали дейностите по договора действително се извършват
US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит Войната взе живота на 17 американски военнослужещи, Техеран съобщи за 50 жертви, а хутите отвориха нов фронт срещу Саудитска Арабия Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Суета, цинизъм и шоу – триединството на новия футболен ред  Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Израел се надява да унищожи ислямистите и техните проксита. Чрез нея Тръмп вижда начин да прочисти Европа от омразните му либерал-глобалисти  Почина футболната легенда Кевин Кигън Почина футболната легенда Кевин Кигън Отиде си двукратният носител на „Златната топка“ Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза Гърция блокира общото решение, а Германия, Франция, Италия, Австрия и Португалия настояват за изключения в защита на националния си бизнес „Партията на хлебарките“ разтърси Индия „Партията на хлебарките“ разтърси Индия Десетки хиляди студенти блокираха Ню Делхи след грандиозен корупционен скандал в образованието До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи Плажните ракети, силната музика, SUP без спасителна жилетка и дивото къмпингуване могат сериозно да оскъпят почивката ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки Големите модни компании вече трябва да препродават, даряват или подготвят непродадените облекла и обувки за повторна употреба 13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания 13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания Стотици жители на града в провинция Саламанка излезли по улиците след последния съдийски сигнал От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор Отпадането на Qatar Airways засяга не само София, а хотелите и курортите по Черноморието
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Колко хора загинаха за ден, управляван от заспалия Байдън Виц на деня Виц на деня Жена пробва бански пред огледалото и му казва:
- Огледалце, огледалце, я кажи...
А то:
- Ако теб не те е срам, на мен изобщо не ми пука!
Виц на деня Виц на деня - Мамо, бременна съм!
- Ама как така бе, дъще, къде ти беше главата?
- Под кормилото май, не помня точно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който иска да пее, винаги намира песен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори