София Джамджиева се крие в костюма на Розата
София е участвала в други две музикални предавания – „Като две капки вода“ и „Пееш или лъжеш“
Поредната конспиративна теория относно тайнствената Роза в „Маскираният певец“ изплува по форумите и Фейсбук страниците, подплатена с доста интересни факти. Според фенове на шоуто в костюма на най-коментирания образ се крие актрисата София Джамджиева. А уликите в нейна полза са повече от показателни, пише "Галерия".
„Нямам синя кръв, но майка ми е работила като равна с истински благородник“, казва Розата в своята визитка. Майката на София – Албена Чакърова, е работила заедно с покойния актьор Николай Николаев, когото често наричаха „истински благородник“. Преди близо 30 години Албена и Бате Николай заминават за Италия, където играят в цирка.
Друга показателна улика за Розата е, че харесва AC-DC и след последното й изпълнение на сцената на „Маскираният певец“ се е почувствала „като у дома си“. Джамджиева често е казвала, че е фен на рока, а мъжът й е рок музикант.
София е участвала в други две музикални предавания – „Като две капки вода“ и „Пееш или лъжеш“, където показа неподозирани гласови възможности. Благодарение на представянето и в двете риалитита можем да доловим и прилика със сценичното поведение на Розата.
Всички правят козунаци, аз пък приготвям тези пухкави Великденски зайчета с кренвирш – уникални са!
Тръмп: Протестиращите в Иран са били въоръжени от САЩ
Премиера на „Частна прожекция“ в Куклен театър-Бургас на 7 април
Арест на границата: Заподозрян за терористична атака в Чехия е хванат у нас
Опашки за газови уредби, сервизите записват часове след седмици
Само с оцет и сода стават най-красивите великденски яйца! Пъстри като дъга, а е много лесно!
Ще стане ли Емил Дечев шеф на МВР в редовния кабинет?
Незаконен превоз на животински вътрешности доведе до глоба
Емилия претърпя тежка операция
Паркинг зоните остават безплатни за Великден в община Несебър
Тонове отпадъци затрупват езерата край Долни Богров в зона от Натура 2000
Духовната съветничка на Тръмп зове: Дарете 10% от доходa си, за да помогнете на Израел
