Милко Калайджиев мераклия за партията на Слави Трифонов
Известният наш поп-фолк изпълнител бе специален гост в първото издание на „Шоуто на сценаристите“ по телевизия 7/8
Милко Калайджиев заяви в ефир, че има желание да стане областен координатор за Хасково на новосформираната партия на Слави Трифонов „Няма такава държава“. Известният наш поп-фолк изпълнител бе специален гост в първото издание на „Шоуто на сценаристите“ по телевизия 7/8, която официални тръгна на 4 ноември в 19:00 ч.
Почти през цялото време разговорът се въртеше около участието на Калайджиев в изборите за кмет на Свиленград. „Не съжалявам, че не бях избран. Дори обратното. Сега, като се замисля, нямам си на идея как щях да съвместявам кариерата си на певец с тази на кмет. Още в понеделник вече бях забравил за изборите и нещата си тръгнаха по нормалния ред“, сподели свиленградчанинът, пише Stmost.info.
На въпрос на един от сценаристите дали се е отказал от политиката Калайджиев с шеговит тон заяви, че би се замислил сериозно, ако му предложат да стане областен координатор на „Няма такава държава“.
ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната
Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой
Санторини ограничава достъпа на туристи
Giro dItalia показа пред света България с нейната красота, енергия и дух
Стартира национална DMS кампания за "Мача на Надеждата" в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания
45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата
Този град остава без детски лекари
Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал
Иван Пешев с коментар за Джирото
Страхотно: Талант от Поморие поема към италиански колоездачен тим

Певецът сподели, че всичко е започнало на шега. „Бяхме седнали на кафе, говорихме си с едни приятели от София. Мина лидерът на ДПС в Свиленград. И един от хората му каза „Няма ли да го приемем Милко за кмет?”. Той ме попита дали искам и аз казах, че искам”, сподели изпълнителят.