Поморие тъгува за 27-годишния моторист Ивайло, който почина след жесток сблъсък с пожарна
Иво бил запален фен на моторите отдавна
Поморийци са в траур след нелепата смърт на 27-годишния моторист Ивайло Г., научи Флагман.БГ. Негови приятели все още не проумяват как се е стигнало до жестокия инцидент, при който младият мъж се заби с двуколесното превозно средство в пожарна.
Както Флагман.БГ съобщи вчера, инцидентът е станал малко преди 14:00 ч. в района на известна клиника в курорта Слънчев бряг.
Жестока катастрофа в Слънчев бряг! Моторист се бори за живота си след сблъсък с пожарна (СНИМКИ)
Иво бил запален фен на моторите. От дълго време се събирал със свои близки приятели, за да карата заедно. Родом бил от Поморие, но живеел в Равда.
„Завинаги оставаш един от нас. Следващата ни среща ще е горе, ще ти нося ръкавици. Почивай в мир!”, споделя негов другар от мотокомпанията.
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант

1 - за да се ползва трябва да се плаща
2 - гуми нови за мотор са от 300лв нагоре...а състезателните сликове заминават за няколко обиколки
3 - за да караш на писта мотора ти трябва да мине технически там че всичко му е ок и не застрашаваш околните
до тук са финансовите неща - повечето мотористи карат стари мотори и нямат особени финанси... сега да видим комплексарксата страна:
1 - на пистата ще се окаже, че има доста по-бързи и добри от теб и доста ще те минават
2 - няма ги чалгарките - ученички дето да се навлажняват като минеш
3 - няма пред кой да се показваш да даваш прекъсвачи и т.н.
айде великите мотористи да почнат с хейта и минусите сега ;)
За сметка на крадене и безсмислени зали,то школи няма но зали градим...
Сами си го правим!
Как може момчето почина вие да говорите такива глупости
Пишете си поне имената или фейсбук недейте така анонимно дае** и жал**рите ви
А флегман как може на такива статии да не спирате коментарите
Жа*ка пародия на медия
Въпреки всичко, много нелепа ситуация! Съболезнования на близките!
Ей, алоооо. Вие дето го защитавате наясно ли сте изобщо, че това можеше да бъде някой човек или дете на мястото на пожарната.
Номер 13 е прав. Умен моторист няма.
А вие останалите моторджийчета вземете си пробийте черепите, сложете една фуния, и си налейте малко акъл.
Че заради такива като себеподобните ви си отидоха хиляди невинни по тези пътища заради безразсъдно каране като вашето.
Въпреки всичко, умен моторист не съм виждал, добре че няма жертви.
Съболезнования на родителите и близките му и сили ,да преодолеят болката ,от загубата....
Казва се - почивай на парчета.