Поморие тъгува за 27-годишния моторист Ивайло, който почина след жесток сблъсък с пожарна
Иво бил запален фен на моторите отдавна
Поморийци са в траур след нелепата смърт на 27-годишния моторист Ивайло Г., научи Флагман.БГ. Негови приятели все още не проумяват как се е стигнало до жестокия инцидент, при който младият мъж се заби с двуколесното превозно средство в пожарна.
Както Флагман.БГ съобщи вчера, инцидентът е станал малко преди 14:00 ч. в района на известна клиника в курорта Слънчев бряг.
Жестока катастрофа в Слънчев бряг! Моторист се бори за живота си след сблъсък с пожарна (СНИМКИ)
Иво бил запален фен на моторите. От дълго време се събирал със свои близки приятели, за да карата заедно. Родом бил от Поморие, но живеел в Равда.
„Завинаги оставаш един от нас. Следващата ни среща ще е горе, ще ти нося ръкавици. Почивай в мир!”, споделя негов другар от мотокомпанията.
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща

1 - за да се ползва трябва да се плаща
2 - гуми нови за мотор са от 300лв нагоре...а състезателните сликове заминават за няколко обиколки
3 - за да караш на писта мотора ти трябва да мине технически там че всичко му е ок и не застрашаваш околните
до тук са финансовите неща - повечето мотористи карат стари мотори и нямат особени финанси... сега да видим комплексарксата страна:
1 - на пистата ще се окаже, че има доста по-бързи и добри от теб и доста ще те минават
2 - няма ги чалгарките - ученички дето да се навлажняват като минеш
3 - няма пред кой да се показваш да даваш прекъсвачи и т.н.
айде великите мотористи да почнат с хейта и минусите сега ;)
За сметка на крадене и безсмислени зали,то школи няма но зали градим...
Сами си го правим!
Как може момчето почина вие да говорите такива глупости
Пишете си поне имената или фейсбук недейте така анонимно дае** и жал**рите ви
А флегман как може на такива статии да не спирате коментарите
Жа*ка пародия на медия
Въпреки всичко, много нелепа ситуация! Съболезнования на близките!
Ей, алоооо. Вие дето го защитавате наясно ли сте изобщо, че това можеше да бъде някой човек или дете на мястото на пожарната.
Номер 13 е прав. Умен моторист няма.
А вие останалите моторджийчета вземете си пробийте черепите, сложете една фуния, и си налейте малко акъл.
Че заради такива като себеподобните ви си отидоха хиляди невинни по тези пътища заради безразсъдно каране като вашето.
Въпреки всичко, умен моторист не съм виждал, добре че няма жертви.
Съболезнования на родителите и близките му и сили ,да преодолеят болката ,от загубата....
Казва се - почивай на парчета.