×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Погребението на бившия лидер на СДС Борис Марков ще бъде на 30.12 от 12 ч. на Гробишния парк в Бургас
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът Димитър Германов пред новия ОбС-Приморско: Ще работя в името на хората и ще развия общината до пълния й потенциал


Кметът Димитър Германов пред новия ОбС-Приморско: Ще работя в името на хората и ще развия общината до пълния й потенциал
Д-р Германов положи клетва на тържествена сесия на местния парламент, тя бе открита от областния управител Вълчо Чолаков (вляво)
05 Ноември 2019, Вторник, 15:20 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ, Снимки: Авторът

За председател на местния парламент е избрана Златина Тюлиева

Днес полагаме клетвите си, встъпваме в длъжност, за която избирателите гласуваха. Оттук нататък следва отговорност и много работа, на които ние сме повече от способни. Благодаря на всички, които гласувахте на изборите – това е най-високата форма на демокрацията. Ще работя в името на хората и ще развия общината до пълния й потенциал. Това каза кметът на община Приморско Димитър Германов. Той положи клетва на тържествена сесия на местния парламент заедно с новоизбраните кметове на съставни селища и съветниците. Първото редовно заседание, което се проведе в Народното читалище „Самообразование 1919“, откри областният управител на област Бургас Вълчо Чолаков. 

Новите общински съветници на Приморско и кметовете на кметства положиха клетва за мандат 2019-2023 г.

Д-р Германов даде дума пред общинските съветници, че ще продължи да работи с екипа си по съшия начин, както досега – в името на развитието на общината и благоденствието на хората. "Убеден съм, че ОбС ще захвърли политическите си различия и ще работи за хората, защото това е нашият дълг", каза кметът. Той обеща всички важни инфраструктурни проекти, за които е осигурено финансиране, да бъдат довършени в срок и заяви, че ще се работи и по много други такива през мандата.

Пожелавам ви да заложите на чуваемост и консенсус. Нека Общинският съвет да бъде трибуна за обсъждане на много идеи за бъдещето на Приморско, каза областният управител Вълчо Чолаков 

„За мен е радост днес да съм сред вас. Приморско е място, което те обвързва емоционално от първа среща. През следващите 4 години вие сте хората, които от името на жителите на Приморско ще трябва да вземате важните решения, които да надградят общината по пътя й към европейския облик. Пожелавам ви да заложите на чуваемост и консенсус. Нека Общинският съвет да бъде трибуна за обсъждане на много идеи за бъдещето на Приморско“, каза областният управител Вълчо Чолаков.

За председател на Общинския съвет бе избрана Златина Тюлиева, която заяви, че се надява новият местен парламент да надгражда постигнатото досега. Тя получи доверието на 10 от 13-те общински съветници след тайно гласуване. Тюлиева оглавява ОбС-Приморско за втори пореден мандат.

Уверена съм в успеха на новия Общински съвет в Приморско, защото той е съставен от доказали се личности, каза Златина Тюлиева, след като бе избрана за председател на ОбС

„Вярвам и съм убедена, че новосформирания ОбС ще бъде успешен, защото в неговия състав са включени хора, които са успешни и са се доказали в различни сфери на живота и бизнеса. Заедно ще обединим силата и динамиката на младостта с опита и ще работим за доброто бъдеще на Приморско. Съвместната ни работа трябва да бъде отговорна и конструктивна. Нека да надградим всичко, постигнато досега и след 4 години да сме успели да оправдаем доверието на жителите на Приморско“, каза Златина Тюлиева.




В категории: Приморско


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Синът на Йохан Кройф ще вади Аякс от огъня Синът на Йохан Кройф ще вади Аякс от огъня 29/12/2025, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Великолепно: Александър Николов е в Топ 3 на света Великолепно: Александър Николов е в Топ 3 на света 29/12/2025, Понеделник 20:03 0
18
Коментара по темата
18.
франко
27.09.2022 08:05:51
0
0
китен е село мрьсно грозно вонящо малко хора се грижат за кьщите си сега няма туристи и всеки може ако има поглед и желание което уви е доста далеч от местните люде да се разходи и види без преврьзка на очите да види реалната трагична картина навсякьде улици дворове плажове и тн тн трагично трагично ужасно е дано някой прогледне но уви тук не се нрави красотата естетиката далеч в миналото е мисленето и манталитета китенски
17.
Az
10.11.2019 21:40:47
0
0
Отвори ти заведение да те видим
16.
До Az:
10.11.2019 19:41:24
1
1
Алооо ,има ли отворено заведение в Прморско?
15.
Az
09.11.2019 16:20:49
2
5
Умиращо е заради такива като тебе.смешен навлек свъртян.
14.
Тъпото
09.11.2019 09:40:45
1
2
Големи страсти, голямо чудо.И защо,като Приморско е едно умиращо село!
13.
Az
08.11.2019 21:32:15
0
1
Ще си пълнят джобчетата на лесното,а ние ще лапаме мухи и като изкараме лятото 5 хиляди лева ще се пъчим колко сме хитри и колко много работим,а от тези има вече милионери дето са на снимката. Новите които влизат сега за кинтите се борят,за хората им е през ч.у.р.а. Халал да са ви Продажно племе Приморско.
12.
hmmm
08.11.2019 17:43:14
2
4
Днес разбрах защо г-жа Андонова и г-н Зафиров са в такава тясна партийна връзка и изповядват едни и същи ценности ….Сладки гълъбчета
11.
Pepa
08.11.2019 14:14:26
0
6
Сливенската я избраха една шепа цигане от асфалтова база
10.
*********
07.11.2019 18:09:03
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
Ваня
07.11.2019 12:44:02
1
3
Кои бяха ятаците и организаторите за купуването ,финансов посредник Тодор и подиспълнител Станко.
8.
Yes
06.11.2019 21:20:45
0
5
даваха пари ама чак 300-400 не са.Стиснати са нашите бизнесмени.
7.
Иван
06.11.2019 16:53:22
0
3
По 300-400 лв са давали за глас .
6.
От радиото
06.11.2019 16:23:14
1
8
Абе Ереван, ти радио ли си или лампа? Тея двамата от Сливен и Ямбол ги четеме цяла кампания. Ма много са ви трън в гъза виждам. Ма нека, нека. Трябва да има някой да мъти водата, че нещо беше много спокойно. А и конкуренцията щом се прегърнаха топло с печеливши кмет значиии тез двамцата ще ви са и голям трън между двете бузки. Хаххаха!
5.
Радио Ереван
06.11.2019 13:32:02
6
5
Имаме си нови гълъбчета Ваня и Гонзо имитиращи дружбата на Пенко и Лиляна ,не бе те нищо не правят .
4.
Здравко
06.11.2019 13:26:21
0
7
Имам информация за платени цигански гласове в Ново Паничарево и Приморско ,естествено в полза на победителя.Жалко че ,това не се приема като скандал или нарушение .
3.
Oha
06.11.2019 07:48:54
0
13
Това са хрантутници от парите на хората един път взимат заплати от общината и вече втори път облагите,обществена поръчка,безплатни екскурзии,пари за транспорт,че не са от Приморско,допълнителни пари че участват в 2 3 комисии и така.Ако смятате ,че ще работят за Приморско тогава всички сте за луната.
2.
Приморско
06.11.2019 07:11:57
0
8
Кмета ни е заврян зет в Ясна поляна.Съветниците от Ямбол и Сливен.
1.
stariat lekar ot burgas
05.11.2019 19:00:35
6
2
bravo mitkoto pojelavam ti uspehi
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Въоръжен грабеж в София: Млад мъж нападна магазин в „Красно село“ и избяга с оборота Въоръжен грабеж в София: Млад мъж нападна магазин в „Красно село“ и избяга с оборота Той е действал за по-малко от 20 секунди, като след кратко преследване е успял да избяга. Полицията издирва извършителя по записи от охранителни камери. Евроистерия: Народът напира към магазините с жълтици, свършват левовете по банкоматите Евроистерия: Народът напира към магазините с жълтици, свършват левовете по банкоматите Банковите офиси и хипермаркетите се препълниха, хората теглят масово левове, пазаруват с монети и се страхуват, че цените ще скочат още в първите дни на новата година Протест в Бургас срещу еврото, недоволните настояват левът да остане национална валута Протест в Бургас срещу еврото, недоволните настояват левът да остане национална валута Десетки граждани се събраха пред сградата на общината в Бургас, за да изразят недоволството си от предстоящото въвеждане на еврото Милиардите потекоха към България, застоят по Плана за възстановяване бе заради олигарси, поясни Борисов Милиардите потекоха към България, застоят по Плана за възстановяване бе заради олигарси, поясни Борисов България получи близо 3 млрд. лв. от Европейската комисия по третото плащане по Плана за възстановяване, а той разкри, че четиригодишното забавяне е било резултат от политически зависимости и олигархични интереси Какво ритуално се похапва по света за късмет на Нова година Какво ритуално се похапва по света за късмет на Нова година Всяка внимателно подбрана хапка може да прошепне тайни за късмет, просперитет и културна мъдрост, предавани от поколения   Истински рекорд! Над 200 участници се включиха в коледната надпревата за украса на входа Истински рекорд! Над 200 участници се включиха в коледната надпревата за украса на входа Инициативата „Да украсим Бургас“ отново събра хора от различни поколения около една обща кауза - да превърнат морския град в едно по светло и добро място Цените скачат необосновано, като 80% от нарушенията са при храните Цените скачат необосновано, като 80% от нарушенията са при храните Най-много сигнали идват от хранителните магазини, а институциите предупреждават, че спекулата около еврото няма да бъде толерирана   Експерти дадоха съвети как да пестим от сметките за ток през зимата Експерти дадоха съвети как да пестим от сметките за ток през зимата Те предупреждават, че работата на електроуредите на максимални температури е сериозна грешка Голяма промяна и с шофьорските книжки - засяга всички! Голяма промяна и с шофьорските книжки - засяга всички! След подаването на документите кандидатът ще получава на посочения имейл потвърждение или отказ „Затворът търси талант“ провокира креативност и добро настроение сред лишените от свобода в Дебелт „Затворът търси талант“ провокира креативност и добро настроение сред лишените от свобода в Дебелт Това не е нов реалите формат, а истински конкурс в сградата на пандизчиите  
Знамение в Русия: Падат коледни елхи, астролог вижда край на войната в Украйна Знамение в Русия: Падат коледни елхи, астролог вижда край на войната в Украйна След като те мистериозно се срутиха в няколко града, Влад Рос определи това като символ на наближаващия край на войната и настъпването на мирен период Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток САЩ остават най-силният военен и политически съюзник на Израел през двете години на войната в Газа Шумахер - от скромното детство в Германия до абсолютната доминация във Формула 1 Шумахер - от скромното детство в Германия до абсолютната доминация във Формула 1 Наследството на една от най-големите легенди в моторните спортове Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Американският президент заяви във Флорида, че преговорите между Москва и Киев са близо до пробив, но предупреди, че остават „един или два много трудни въпроса“, свързани с териториалните претенции Знаменитостите, които интернет намрази през 2025-а Знаменитостите, които интернет намрази през 2025-а Омразата към знаменитостите не се подхранва само от скандали, а от взривоопасна смес от бранд грешки, политически позиции и арогантност в социалните мрежи Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага Две крайности, като преживяване и емоции, се събраха в една седмица, в един месец - Ноември 2025 г. Голяма радост и голяма тъга, споделя тя Тръмп към Зеленски: Путин е готов за примирие, трябва да спрем тази война Тръмп към Зеленски: Путин е готов за примирие, трябва да спрем тази война Зеленски от своя страна каза, че най-трудните за съгласуване въпроси ще бъдат съдбата на Донбас в източна Украйна и кой ще поеме контрола над окупираната от Русия атомна електроцентрала Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме Обкръженият град се очаква да си върне скоро предишното име. Кръстен е на Георги Димитров Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски Тъкмо проведох добър и много продуктивен телефонен разговор с президента на Русия Путин, призна американският президент Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“ Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“ Жители се включиха в първоначалното гасене, но огнеборците предотвратиха по-голяма трагедия – разследват се причините за инцидента
Джорджа Мелони Джорджа Мелони 2025 година беше трудна, но не се тревожете - следващата ще е още по-зле Виц на деня Виц на деня Скъпа, би ли ми простила изневяра?
- Ааа, не!
- Ех значи, същата си като жена ми!
Виц на деня Виц на деня - Постоянно търся смисъла на живота и не мога да го намеря!
- В хладилника няма ли го?
- Няма го!
- Значи вчера сме го изпили!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Красив е онзи, на когото сърцето е красиво.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори