Цветан отиде на купон, но повече не се върна. Виждали ли сте го?
Той е в неизвестност от 2:50 часа на 25 октомври,
Полицията в Плевен издирва 61-годишния Цветан Христов Христов, съобщиха от ОД на МВР, пише Дарик.
Той е в неизвестност от 2:50 часа на 25 октомври, като незавърнал се в дома си в Плевен в местността “Табакова чешма“.
По информация на близки Цветан Христов - на 24 октомври, около 19:30 часа е тръгнал с личния си лек автомобил „Сузуки“ на тържество в частен дом в село Радишево, след което си е тръгнал с автомобила си.
Описание на мъжа: на видима възраст 60-65 години; ръст - среден; телосложение - нормално; лице - овално, бяло, коса - бръсната; вежди - тънки; устни - дебели (месести); нос - правилен; очи - сини. Облечен е бил с карирана риза с дълъг ръкав /синьо-бяла/, тъмен панталон и тъмни обувки.
Умоляват се гражданите, които имат информация за местонахождението на издирваното лице да се обадят на телефон 112 или в най-близкото поделение на МВР като анонимността им е гарантирана.
Край на евтината почивка в държавна база: Правителството актуализира цените
До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри
Сладка баница с локум и орехи: Вкусът от бабината кухня, който не се забравя
Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви
НАП влезе в обект и оборотът скочи от 0 на над 1500 евро
От древните находки до културния туризъм: НХА-Бургас приема магистри за наследството на Черноморието
ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед
Румъния остава №1 по инфлация в ЕС
ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави
Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“
Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка
Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури
