Динко се завърна! Залови нова група бежанци на АМ "Тракия
Динко пътувал към столицата, когато видял група от 35 човека да бягат към гората, чакайки някого
Динко Вълев, изветен като "Ловецът на бежанци" направи нов удар. Малко по-рано днес, той залови група афганистански бежанци на АМ "Тракия" при Ихтиман.
Динко пътувал към столицата, когато видял група от 35 човека да бягат към гората, чакайки някого. Веднага след това, Вълев публикува две видеа в личния си профил, като на едното от тях той задава въпроси на един от афганистанците, който го ударил, в опит да се спаси и да избяга.
От клипчето става ясно, че бежанците, скрили се в гората, са около 10 души и отиват към Сърбия. На следващото публикувано видео се вижда пристигналият на място полицейски патрул, а въпросният чужденец е с белезници.
"Аз съм без думи" - пише Динко Вълев. Преди няколко години, той лично залови група сирийци, проникнали у нас. Мястото бе на метри от границата с Турция, близо до село Долно Ябълково. Тогава, от гората излизат 11 мъже, три жени и едно дете, както по-късно става ясно - от Сирия.
За броени часове Динко получил стотици обаждания за подкрепа, а коментарите в социалните мрежи се множаха с всяка минута.
Вълев е собственик на най-голямата морга за автобуси и камиони в България.
В профила си, Динко позира с белия си мерцедес, модел AMG GT 6,3, чиято цена е близо 350 хил. лева. Динко е избрал и интересен регистрационен номер за ямболското си возило – Y XXXXXX, за който е броил 7 хил. лева.
Над 2000 души чакаха сватбата на Роналдо, но булката не беше Джорджина
Кричим се обедини за семейството на Георги Кузев: Дарителски кутии вече има из целия град
Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още...
Познат на убития Георги Кузев: Беше скромен и свит, просто си търсеше приятелка
Българският домат тръгва от нивата за 80 цента, а в магазина стига 3,50 евро
Таратор за 10 евро означава ли скъпо Черноморие? Вижте отговора от Ричард Алибегов
Бургас спира тежките камиони в жегите: Забраната влиза при 35 градуса
ГЕРБ готви кандидата си за президент: Името се очаква в началото на септември
Голяма руска компания фалира
Иран подава ръка на САЩ: Пезешкиан вижда най-добрия момент за сделка
Мария Илиева и Стенли разтърсиха гората край Изгрев на „Странджа манджа“
Каква детска грешка? Тези момчета и момичета са психопати

тези ли ще останат
евтин П.Р. от един комплексар..