Три цигански сватби преобърнаха днешните избори в Сливен
След пиршествата има затишие, а избирателната активност в циганската махала е слаба
Малко над 100 000 души днес имат право да отидат до урните в Сливен и да решат кой ще е новият градоначалник. Интересното там е, че до момента няма постъпила нито една жалба.
Оказа се, че пред училище "Братя Миладинови" в ромския квартал "Надежда" има опашки от избиратели, които чакат да упражнят своя вот.
Всички обаче казват, че избирателната активност е по-слаба от миналата неделя. В ромската махала е спокойно и тихо, снощи е имало три сватби. Днес няма много желаещи да гласуват, пише Bg on air.
Миналата неделя в края на изборния ден имаше струпване в тази секция. По данни на областната администрация избирателната активност към 12.30 часа е 15.45% Освен в Сливен, балотаж има още в 7 села в общината.
Бактерия, която "спи" в очите, може да е причината за алцхаймер
Пататник по родопски стъпка по стъпка
Пролетна диета за бързо влизане във форма
Топ 5 на зодиите, които трудно забравят обида
Лесна рецепта за пилешки хапки на фурна
Как да почистим дивана у дома
Само чудо праща Кирил Милов и Семен Новиков на Европейското по борба
Любо Ганев с емоционални думи след смъртта на Боби Михайлов
Любо Пенев проговори за битката с рака
Трикове, които всяка домакиня трябва да знае
Баница със сирене стъпка по стъпка
Гонзо със словесен гаф за Михайлов и критиците му
