Балерините на Слави стават репортерки!
Не раздавам телевизори, пазете се, призова Дългия
Най-красивите репортерки ще са в телевизията на Слави Трифонов. Изваяните красавици от балет "Магаданс" дълго бяха повод за спекулации как ще се реализират в новата политическа сила на Дългия и в новата му телевизия. Хубавиците ще сменят танцовите тоалети с микрофони, тъй като част от тях ще са репортерки в новата телевизия 7/8, предава HotArena.
Дългия не крие, че част от красавиците ще се преквалифицират на журналистки, и пусна заставка за предаване, в която сексапилната танцьорка Ирина преследва с микрофон и неудобни въпроси неизвестен мъж. Напористата репортерка и бивша балерина е само част от новия екип на Слави. В телевизията, която ще тръгне ден след балотажа за местния вот, на бял кон се връща друга от звездите в "Шоуто на Слави". Актьорът Мариан Бачев сам разказа, че от 4 ноември зрителите могат да го гледат освен в театралните постановки и в канала на Трифонов.
Вече стана ясно, че старият приятел на Дългия от ку-ку годините Камен Воденичаров също ще е част от новия телевизионен екип, а евъргрийнът в бандата Ванката ще води прогнозата за времето. Камен Во ще е лицето на шоуто "Вечерта на "Ку-ку бенд", което Слави ще излъчва всяка сряда от 20.30 ч. Шоуменът сериозно подгрява аудиторията си в социалните мрежи с трейлъри на предавания от новата телевизия, но засега програмата предвижда излъчването им да е само от 19 ч. до полунощ. "Бихме могли да инвестираме в новини и сутрешни блокове", разясни самият Слави, но на този етап няма достатъчно капацитет, за да развие канала си.
От екипа на Дългия вече попаднаха и в интрига, след като неизвестни обявиха в социалните мрежи, че Слави раздава 100 телевизора за старта на новия канал. Цял ден информацията обикаляше интернет, ала едва късно следобед от екипа на тв 7/8 отрекоха новината. Не е ясно кой е създател на страницата, събрала близо 50 хиляди българи за няколко часа, от които поне 30 хиляди се регистрираха за менте-томболата и поискаха да се сдобият с безплатен телевизор. "Много ви моля, бъдете по-внимателни, защото в интернет има всякакви хора. За съжаление - и хора, които лъжат и обещават неща на наш гръб. Истината е, че на 4 ноември от 22 ч. във "Вечерното шоу на Слави Трифонов" ще изтеглим печелившите от томболата с подаръците от "Шоуто на Слави", заяви вчера самият Трифонов. Той публикува цялата програма на новата си медия, а първи гост в студиото му ще е певицата Мария Илиева.
Преди ден Трифонов публикува и официалната програмна схема на телевизията си, която стартира от този понеделник в 19 ч. В програмата ще има коментарно-публицистично предаване "Студио Хъ", времето ще е представено от Иван Атанасов, "Вечер на актьорите", "Шоуто на сценаристите", "Вечерното шоу на Слави", "Вечерта на Иван Кулеков", "Вечерта на Ку-ку бенд" с водещ Камен Воденичаров. Първият официален гост на Камен ще е певицата Мария Илиева в четвъртък, пише "България Днес".
Трапезата за Великден: Цяло агне може да достигне 300-400 евро
САЩ спасиха втория пилот от сваления F-15 над Иран
Ирански удари по ОАЕ и Кувейт с ракети и дронове
Кола се вряза в тълпа в САЩ, най-малко 15 ранени
5 партии влизат в НС, формацията на Радев взема 86 мандата, изчисли проф. Константинов
Турция продаде 118 тона злато заради обезценената лира
Супер модерна нелегална фабрика за цигари е работила под носа на властите в Дупница
Центърът на София ще бъде затворен утре заради полумаратон
Празничните добавки са унижение за пенсионерите
Тези топ храни са изключително полезни за организма
Защо Азис и Иво Димчев са във война
Транспортният бранш пред колапс, настоява за спешни мерки заради енергийната криза

що бе, ако имат талант какво им пречи?!