Кметът и общинските съветници в Поморие положиха клетва, Адам Адамов стана председател нa ОбС
В Общинският съвет на Поморие попаднаха 10 съветници от ГЕРБ, 6 от ДПС, 3 от БСП и двама от „Гергьовден“
Новоизбраните общински съветници и кмет на община Поморие, както и кметове на кметства, току-що положиха клетва в заседателната зала на местния парламент.
За председател на ОбС бе избран Адам Адамов от ГЕРБ, който през последния мандат ръководеше умело и диалогично местния парламент.
Той получи подкрепата на 18 от 21-те общински съветници. Три гласа имаше за другия номиниран – ексдепутатът от БСП Ива Кусева.
В Общинският съвет на Поморие попаднаха 10 съветници от ГЕРБ, 6 от ДПС, 3 от БСП и двама от изненадата на вота – „Гергьовден“.
Каква подкрепа ще търси кметът и администрацията, за да си осигури мнозинство в Общинския съвет, очаквайте след малко във Флагман.БГ!
Енергийната война излиза извън контрол
Важно за всички дами - тези цветове ни подмладяват
Наградиха най-добрите млади еколози в Бургас
До 4 април подаваме заявления за гласуване по настоящ адрес
На 76 години Бай Данчо прави неща, които са непосилни за голяма част от 26-годишните
Частно училище вдигна таксите с 1000 евро и изгони две деца, защото родителите им се оплакали във вайбър
Мъж разби приют в Благоевград , за да открадне собственото си куче
Ружа Игнатова се крие в Дубай, смята български журналист
Ключов форум на ГЕРБ - избират председател и зам.-председатели (НА ЖИВО)
Значително поскъпване на цената на домата
Енцо Фернандес е мечтаният трансфер на Реал Мадрид, готви се мега сделка
Блестяща фурна без усилие - лесен начин за почистване

Прав си 1 , поморийци явно са проспали и тези избори, но все пак има възможност за поправка и тя е когато се вземат обществено значими решения поморийци да застанат зад тримата общински съветника на БСП и тогава те ще станат мнозинство. Успех .