Палеж на автомобил заради изборите
Много ми е тежко, защото колата беше последното нещо, купено от починалия ми съпруг, но няма да се предам, споделя Недялка Велчева
Палеж на автомобил заради изборите нажежи страстите във врачанското село Попица. Пред Нова телевизия кандидатката за кмет Недялка Велчева разказа как колата е била запалена. Изгорялото возило стои пред дома й, а тя сподели, че много й е мъчно, защото колата е последното нещо, купено от починалия й съпруг.
За мен това е голяма щета, добави Недялка.
Пожарът е избухнал след десет часа снощи и въпреки усилията на огнеборците и на съседи от колата не е останало почти нищо.
„В неделя ще се явя на избори. Ще се помъча да събера сили и да продължа напред. Само аз си знам какво ми е. Много ми е тежко, защото са посегнали лично на мен. Няма да се предам“, сподели Недялка Вълчева.
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
